banner116
banner92

İncirliova Belediyesi öğrenciler için müze gezisi düzenledi

İncirliova Belediyesi’nin Müzeler Günü nedeni ile düzenlediği gezi öncesi, Başkan Kale öğrencilerle otobüste sohbet edip, gezi için uğurladı.

İncirliova Belediyesi öğrenciler için müze gezisi düzenledi
banner94
banner26

AYDINPOST HABER SERVİSİ/MURAT UÇKAÇ-İncirliova Belediyesince düzenlenen Müzeler Günü gezisine katılacak olan öğrencileri, bindikleri otobüse binerek uğurlayan Belediye Başkanı Gürşat Kale öğrencilerle sohbet ederek, “Müzeler Günü nedeni ile ilçemiz genelindeki tüm ortaokullarımızda bulunan öğrencilerimizin, Aydın Arkeoloji Müzesi’ni görmelerini arzu ettik. Bugünden itibaren üç gün boyunca öğrencilerimiz belediyemiz imkanları ve öğretmenleri gözetiminde müze ziyaretinde bulunacaklar. Çok beğeneceğinizi umduğum ve tarihe yolculuk yapacağınız müze gezisinde, bir köprü görevi görerek, burayı görmenizi amaçladık. Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimiz, çocuklarımız için İncirliova Belediyesi olarak bu tür etkinlikleri sürdüreceğiz” dedi.

Öğrenciler ise bazı arkadaşlarının gidebildiği, ancak kendilerinin görmeyi ve gezmeyi çok istedikleri Aydın Arkeoloji Müzesi gezisini düzenlediği için Başkan Kale’ye teşekkür ederek mutluluklarını dile getirdiler.

Üç günü kapsayacak olan Aydın Arkeoloji Müzesi gezisinde bugün İncirliova 50. Yıl Ortaokulu, Cemal Gürbüz Atik Ortaokulu, Dr. Reşit Galip Ortaokulu ve İncirliova İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri müze gezisine katılırken, 22 Mayıs 2014 Perşembe günü Acarlar 60. Yıl Ortaokulu, 23 Mayıs 2014 Cuma günü ise Erbeyli Ortaokulu, Sınırteke Ortaokulu ve Gerenkova Ortaokulu’ndan 40’ar öğrenci öğretmenleriyle birlikte Aydın Arkeoloji Müzesi gezisine katılacak.

1-002.jpg

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2014, 15:31
banner118