banner339
banner274

İlyas Salman Aydın'da gözaltına alındı!

Ünlü oyuncu tanıtım için geldiği Aydın'daki toplantı sonrasında apar topar gözaltına alındı.

İlyas Salman Aydın'da gözaltına alındı!
banner401
banner427

AYDINPOST HABER SERVİSİ - Sinema sanatçısı İlyas Salman film çekmek için geldiği Aydın'da verilen tanıtım yemeği sonrası polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Aydın'da çekilmesi planlanan Trendeki Yolcu adlı filmin çekimi için akşam saatlerinde Aydın'a gelen Sinema Sanatçısı İlyas Salman, filmde oynayacak sanatçılar ve filmin yapımcısı Hamit Şahin ile birlikte yemek yedi.

Zincirlihan Otel'de basın mensuplarının da davetli olduğu tanıtım filminin yemeğinin ardından İlyas Salman polis ekiplerince henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı gözaltına alınarak Efeler Polis Merkezi'ne götürüldü.

Bir süre burada kalan Salman daha sonra ekip otosu ile sağlık raporu için Aydın Devlet Hastanesi'ne götürülürken, filmin Yönetmeni Hamit Şahin, sanatla anılması gereken Aydın'ın bu tür olaylarla anılmasının Aydın'a zarar vereceğini söyleyerek konuyla ilgili bir süre sonra yazılı basın açıklaması yapılacağını söyledi.

Öte yandan Zincirlihan'da olaylar sırasında film ekibinde bazı isimler Büyükşehir Belediyesini ve Başkan Özlem Çerçioğlu'na yönelik de eleştirilerde bulundu.

SERBEST BIRAKILDI!

Film çekimi için geldiği Aydın’da gözaltına alınan sinema sanatçısı İlyas Salman, sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından serbest bırakıldı.

Salman polis merkezindeki işlemlerin ardından serbest bırakılırken, yarın başlayacak film çekimlerinin yarından sonraya ertelendiği belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2016, 16:29
banner218