banner141

Hakkında FETÖ'den soruşturma açılan Cavit Bircan, Vali ziyaretinde ortaya çıktı

Adnan Menderes Üniversitesi eski rektörü ve öğretim üyesi Prof. Dr. Cavit Bircan ve üniversitede avukat olarak görev yapan eşi Hatice Bircan, haklarında FETÖ/PDY üyesi oldukları ve yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.Soruşturma kapsamında Cavit Bircan ve eşi Hatice Bircan açığa alınmıştı.

Hakkında FETÖ'den soruşturma açılan Cavit Bircan, Vali ziyaretinde ortaya çıktı
banner152

6 Mayıs’ta başlatılan soruşturma kapsamında haklarında FETÖ/PDY üyesi olduğu ve yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla açığa alınan Cavit Bircan’ın bu hafta hem Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i hem de İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etmesi de yeni tartışmalara yol açtı.
FETÖ iltisakıyla İçişleri Bakanlığı’nın soruşturması sebebiyle ADÜ’de açığa alınan eski rektör ve öğretim üyesi Prof. Dr. Cavit Bircan’ın valileri ziyaret etmesi dikkatleri üzerine çekti.
Hakkında FETÖ’den soruşturma başlatılan bir ismin valilerle böylesine görüşme yapmasının bu kadar kolay olup olmayacağı merak konusu olurken, Cavit Bircan’ın yurtdışına kaçmaya planladığı iddiaları da gündemden düşmek bilmiyor.

whatsapp-image-2019-05-15-at-10.37.25.jpeg

whatsapp-image-2019-05-15-at-10.37.25-(1)-001.jpeg

447875.jpg

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 12:51
banner94