banner339
banner274

Günün en iğrenç haberi! Aydın'da köpeğe tecavüz

Aydın'da bir sapık, sokak köpeğine tecavüz etti. Çirkin olayı çevredeki bir vatandaş fotoğrafladı. Köpeğe tecavüz eden şahsın bin 33 TL idari para cezasıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

Günün en iğrenç haberi! Aydın'da köpeğe tecavüz
banner401
banner427

Aydın’ın Efeler ilçesi Orta Mahalle'de bugün gündüz saatlerinde utanç veren bir tecavüz olayı yaşandı. Kent merkezindeki bir binanın bodrum katında, bir erkek sokak köpeğine tecavüz etti. O anlar, çevredeki bir vatandaş tarafından fotoğraflandı.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ancak zavallı köpeğe tecavüz eden sapık, polis ekiplerinin idari para cezası uygulamasının ardından serbest bırakıldı.

DERNEK YÖNETİCİSİ TEPKİLİ

İğrenç olay sonrası açıklama yapan Aydın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Şenay Tekinbaş, “Bu iğrenç olay bugün Aydın'ın göbeğinde meydana geldi ne yazık ki. Bu kendini bilmez adam gündüz vakti ve şehir merkezinde sokakta yaşayan zavallı köpeğe tecavüz etti. Gözümüzün önündekileri bile koruyamıyoruz yani. Hayvanın feryatlarına çıkan kişiler polis güçlerine haber vermişler. Ve sonuç;  zaten ödenmeyecek olan 1033.00 TL idari para cezası. Adam serbest. Elini kolunu sallayarak geziyor. Belki yarın çocuğunuza, torununuza bunu yapacak. Yasa için, gerçekten hayvanların haklarını koruyacak yasa için işte bu yüzden çırpınıyoruz. Gerekli şikâyetlerimizi yaptık ancak kanun onları korumadığı için idari para cezasından öteye gitmesini beklemiyoruz” ifadelerini kullandı.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2021, 14:38
banner218