banner339
banner274

Germencik'te Aytekin Kaya, Fuat Öndeş'le Özlem Çerçioğlu'nun arasına oturdu diye kriz çıktı

CHP'li Germencik Belediyesi'nin düzenlediği 18. İncir, Tarım, Kültür ve Sanat Festivalinde dikkat çeken bir olay yaşandı.

Germencik'te Aytekin Kaya, Fuat Öndeş'le Özlem Çerçioğlu'nun arasına oturdu diye kriz çıktı
banner448
banner451

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun da geldiği festival gecesinde Çerçioğlu'yla yanyana oturan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın da geceye katılmasıyla yüzünü astı.

CHP'li Fuat Öndeş'in protokolde Özlem Çerçioğlu ile yanyana oturduğu sırada İyi Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın geceye gelmesi ve Çerçioğlu ile arasına oturmasından dolayı Fuat Öndeş'in gerginliği yüzüne yansıdı.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya için yakın çevresine "Bu adam da nereden çıktı geldi, oturacak başka yer yok muydu da Özlem Başkanla aramıza oturttular" yorumunda bulunduğu öğrenilen Fuat Öndeş'in Çerçioğlu ile arasına mesafe koyduğu epey süredir parti içerisinde konuşulan bir konuydu.

Festivalde, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'in vatandaşlardan da yeteri kadar alkış alamaması, halkın Çerçioğlu'na gösterdiği ilgiyi kendisine göstermemesinden de rahatsızlığını dile getirdiği gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 08:02
banner218