banner83

Germencik, Elazığ için seferber oldu

Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin yaraları hızla sarılırken Germencik Belediyesi’nin başlattığı yardım kampanyası çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Germencik, Elazığ için seferber oldu
banner94
banner26

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in çağrısıyla başlayan yardım kampanyasına ilçenin tüm köy ve mahallelerinden destek yağıyor.

Vatandaşlar bölgeye ulaştırılmak üzere giysi, ayakkabı, battaniye, konserve gıda, su, ilk yardım araç ve gereçleri gibi çeşitli insani yardım malzemelerini Germencik Belediyesi Sosyal Ağı (GESA), Germencik Belediyesi’ne ait Germencik Giyim Bankası ve Ortaklar Giyim Bankası’na teslim ediyorlar.

SELATİN ORGANİK KÖY PAZARI MİSAFİRLERİ DE KAMPANYAYA DAHİL OLDU 

Selatin Mahallesi’nde pazar günleri kurulan Organik Köy Pazarında da Elazığ için yardım kampanyası başlatıldı. Pazara alışveriş için gelen misafirler yanlarında yardım malzemeleri ile gelerek kampanyaya destek oldular.

FUAT ÖNDEŞ: VEFAKAR VE DUYARLI HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ depreminde zarar gören vatandaşlara yönelik başlatılan kampanyaya dair açıklamalarda bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, yardım kampanyasına gösterilen ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.

banner102