banner339
banner274

Gaziantep Misgilim Baklavaları şimdi Kuşadası'nda

Gaziantep Misgilim Baklavaları, Kuşadası şubesi açıldı. Misgilim Baklavaları, tamamen doğal ürünlerden üretilen ürünleriyle Kuşadası'nda müşterilerinin yeni durağı olacak.

banner328

Gaziantep’in ünlü Misgilim Baklavaları 20. şubesini Kuşadası'na açtı. Kuşadası Hacıfeyzullah Mahallesi Sabri Mumcu Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Misgilim Baklavaları'nın açılış kurdelasını Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel kesti. 

BİR DEFA TATMALARI YETECEK

Firma Sahipleri Halil Karadağ ve Şahin Boyno, “Gerçek baklava tatmak isteyenler için uzun süre bir araştırma sonrası Gaziantep Misgilim Bakvalarını Kuşadası'na getirmeye karar verdik. Gaziantep Misgilim Baklavaları tamamen doğal ürünlerden yapılıyor. İçerisinde herhangi bir donmuş yağ, esans ve glikoz yoktur. Urfa’dan yağımız geliyor. Fıstıklarımız Gaziantep’ten geliyor. Unumuz da Gaziantep’ten geliyor. Oraya özgü bir un. Altınoklava birincisi ustamızın elinden yapılıp taş fırında pişiriliyor. Ürünlerimiz günlük taze olarak satılıyor. Buradan iddia ediyorum. Bu baklavayı tadan bir daha vazgeçemeyecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 17:36
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k