banner4

Enerya Aydın'dan doğalgazda 6+3 taksit kampanyası

Aydın’da doğal gaz dağıtımı yapan Enerya Aydın, yeni abone olacak vatandaşlar için abonelikte 6 taksit, güvence bedelinde 3 taksit imkanı sunuyor.

Enerya Aydın'dan doğalgazda  6+3 taksit kampanyası
banner26

Enerya Aydın İşletme Müdürü Osman Ersöz,  “Bugün önemli bir ihtiyaç haline gelen doğal gazı daha çok kişinin kullanımına sunmak üzere yeni bir kampanya başlattık. “6+3 taksit” kampanyamız ile 20 Mayıs – 30 Haziran arasında doğal gaz abonesi olan Aydınlılar, abone bağlantı bedeli’ni 6 taksit, güvence bedelini ise 3 taksit ile ödeyebilecekler.”

Cazip ödeme koşullarından daha çok kişinin faydalanması için, kampanyaları yatırım planları ile eşzamanlı gerçekleştirdiklerini ileten Ersöz, “Aydın’a bu yıl yapacağımız yatırımla birlikte 2013 sonu itibari ile 5 bin 470 olan abone sayımızı, yılsonunda 8 bin 500 yeni abone alımı ile toplam 14 bin 670 aboneye ulaştıracağız. Bu yıl Efeler ilçesinde; Adnan Menderes, Fatih, Efeler, Girne Mahallesi, Nazilli’de; Yıldıztepe, Zafer, Yeni, İstiklal mahallelerine de doğal gaz götürüyoruz. Bu mahallelerde abone olmak isteyen vatandaşlarımız, hemen abone merkezlerimize başvuruda bulunup kampanyadan yararlanabilirler” diye konuştu.

Enerya Aydın, 20 Mayıs-30 Haziran tarihlerinde geçerli olan taksit kampanyasından, hem yeni hem de doğal gaza geçme imkanı bulamamış eski yatırım bölgelerindeki Aydınlılar faydalanabilecek. Kampanya koşulları, anlaşmalı bankaların kredi kartları ile geçerli olacak.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2014, 12:42