banner116
banner92

Efeler 'Ayın Şoförü'nü Seçti

Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi şoförleri arasında gösterdiği performansla ‘ayın şoförü’ seçilen Şerif Temel çeyrek altınla ödüllendirildi.

Efeler 'Ayın Şoförü'nü Seçti
banner94
banner26

Aydın’da 17 yıldır şehir içi ulaşımının sağlanması için faaliyetlerini sürdüren S.S. 133 Nolu Şehir İçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, 2015 yılı Eylül ayında başlatmış olduğu ayın şoförü yarışması kapsamında ayın şoförü seçilen Şerif Temel çeyrek altınla ödüllendirildi.

Aydın Mimar Sinan Mahallesinde bulunan Son durak Tesisleri’nde düzenlenen ayın şoförünü ödüllendirme törenine Aydın Valisi Erol Ayyıldız, Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, Trafik Denetleme Şube Müdürü Osman Adana ve Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve şoförler katıldı

Ocak ayının şoförü seçilen Şerif Temel’e ödülünü Aydın Valisi Erol Ayyıldız verdi. Vali Ayyıldız, Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nin uyguladığı teşvik edici ödüllendirme kampanyasını her kurumun yapması gerektiğini belirtti.

Ayakta yolcu taşıma ruhsatına sahip olup Ücretsiz Seyahat kapsamında yolcu taşıyan toplu taşıma araçları için devlet tarafından araç başına aylık 750 TL olarak sağlanan gelir desteği konusu da görüşülen konular içinde en ilgi çekeniydi. Bu desteğin üyeler arasında büyük memnuniyet yarattığı görüldü.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2016, 09:15
banner118