banner339
banner274

Domuz sürüsünü mamalarla beslediler

ahipsiz kedi ve köpekleri beslemek için Aydın'daki Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nı ziyaret eden bir grup, domuz sürüsüyle karşılaşınca 10 kilo mamayla domuzları besledi.

Domuz sürüsünü mamalarla beslediler
banner401
banner427

Aydın'da bir grup gencin Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nda bulunan domuz sürüsünü kedi ve köpek mamalarıyla beslemeleri ilginç görüntüler oluşturdu. Bünyesinde 28 çeşit memeli, 42 çeşit sürüngen ve çok sayıda bitki türünün yanı sıra deniz canlısını da barındıran Dilek Yarımadası - Büyükmenderes Deltası Milli Parkı geçtiğimiz günlerde bir grup hayvanseverin ziyaretine uğradı.

Sahipsiz kedi ve köpekleri beslemek için milli parkı ziyaret eden grup, aralarında yavruların da bulunduğu bir domuz sürüsüyle karşılaştı. Yaşadıkları anları cep telefonuyla kaydeden grubun ilk etapta domuzlardan çekindikleri ancak daha sonra onları beslemeye başladıkları görüldü.

Kaydettikleri görüntüleri sosyal medyada paylaşan Lale Edis isimli genç kız, "Yıllardır ormanlarda köpekleri beslerim, hayatımda ilk kez domuzları besledim. Çok akıllı ve mükemmel canlar. 10 kilo mama döktüm, bebekler nasıl da açtı" ifadeleriyle duygularını dile getirdi.
Hayvanseverler tarafından büyük beğeni alan paylaşım, binlerce kişiye erişti.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 11:20
banner218