banner158

Didim CHP, Yalova'ya desteğe gidiyor

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Teşkilatı seçimlerin tekrarlanacağı Yalova’ya destek için gidiyor.

Didim CHP, Yalova'ya desteğe gidiyor
banner152

CHP’li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ve Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Teşkilatı, YSK Kararı ile 30 Mart yerel seçimlerinin tekrarlanacağı Yalova’ya destek için gidiyor.

banner175
Konu ile ilgili CHP Didim İlçe Teşkilatından yapılan açıklamada “30 Mart seçimlerinde Didim'e gelerek bizlere destek veren CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Sayın Muharrem İnce'ye ve Yalovalı yoldaşlarına 1 Haziran seçiminde destek olmak üzere Belediye Başkanımız Deniz Atabay, Meclis üyelerimiz ve yönetimimizle birlikte yarın akşam Yalova'ya gidiyoruz. 29 Mayıs perşembe gecesi saat 00.00 da (perşembeyi cumaya bağlayan gece) Parti binamız önünden kalkacak olan 4 otobüsle partimize destek vereceğiz. 30 Mayıs cuma seçim çalışmalarına katılıp, aynı gün saat 24.00 de geri döneceğiz” denildi.

Katılımın 170 kişi ile sınırlı olacağı belirtilerek partililere hoşgörüleri için teşekkür edilirken, destek ziyaretine katılım sağlamak isteyenlerin 811 40 42 numaralı telefona isimlerini bildirmeleri istendi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 19:06
banner172