banner158

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan Kuşadası çıkarması

Beyaz Fırtına 2014 Tatbikatı için Ege Ports Kuşadası Limanı’na gelen Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’yı ziyaret etti.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan Kuşadası çıkarması

AYDINPOST HABER SERVİSİ/MURAT UÇKAÇ-2 Hücumbot ve 1 denizaltı ile Kuşadası’nda tatbikat gerçekleştiren Türk Deniz Kuvvetleri komutanları Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya tebrik ve tanışma ziyaretinde bulundu. Ziyarette, 3. Hücumbot Filotillası Komoduru Deniz Kurmay Kıdemli Albay Yalçın Özkütük, hücumbot ve denizaltı komutanları Başkan Kayalı’ya Beyaz Fırtına 2014 tatbikatı anısına hediye takdim etti. Belediye Başkanı Özer Kayalı da ziyaretlerinden dolayı komutanlara teşekkür ederek Kuşadası’na has çeşitli hediyeler verdi.

HÜCUMBOTTA ÖĞLE YEMEĞİ

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya yapılan ziyaretin ardından Başkan Kayalı iade-i ziyaret yaptı. Tatbikat için Kuşadası Limanı’na gelen Deniz Kuvvetleri Komutanları ile Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Garnizon Komutanı Ferhat Aslan TCG Bora P 338 isimli hücumbotta öğle yemeği yedi. Yemeğin ardından Kaymakam Aksoy, Başkan Kayalı, Garnizon Komutanı Aslan, Deniz Kurmay Kıdemli Albay Yalçın Özkütük eşliğinde TCG 18 Mart S 355 Denizaltı’nı gezdi.

b.jpg

dsc_0045.jpg

dsc_0070.jpg

dsc_0115.jpg

dsc_0135.jpg

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2014, 00:37
banner192