banner4

Çocuk Şenliği Komitesi, Başkan Vekili'ni ziyaret etti

Okul Öncesi Eğitim Çocuk Şenliği Komitesi, Nazilli Belediye Başkanvekili Deniz Depboylu’yu başkanlık makamında ziyaret etti.

Çocuk Şenliği Komitesi, Başkan Vekili'ni ziyaret etti
banner26

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın 10 günlük umre ziyareti nedeni ile izne ayrılmasından dolayı Başkanvekili olarak görev yapan Deniz Depboylu’nun ilk ziyaretçileri Okul Öncesi Çocuk Şenliği Komitesi Üyeleri oldu. Şehir merkezindeki tüm anaokulu ve anasınıfı okullarından öğrencilerin katılacağı Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri etkinlikleri Komitesinden Nazilli Atatürk Orta Okulu Müdürü Tufan Meşeli, Şehitler Orta Okulu Müdürü Hasan Yağcıoğlu, Özel Yunuslar Anaokulu kurum Müdürü Nursen Dankı, Latife Hanım Anaokulu Müdürü Hatice Kıvrak, Nazlı Kız Anaokulu Müdürü Fatma Aydın, Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Hicran Toprakçı, 23 Nisan Çocuk Kreşi Müdürü Esin Ülkü Beyazıt ve minik öğrenciler Nazilli Belediye Başkanvekili Deniz Depboylu’yu başkanlık makamında ziyaret ederek Okul Öncesi Eğitim Çocuk Şenliği davetiyelerini sundu.

Nazilli Belediye Başkanvekili Deniz Depboylu; “Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Yıl boyu büyük emeklerle hazırladıkları gösterilerini izleyicilere rahat bir ortamda sunabilmeleri için gerekli olan ne varsa yapacağız. Önemli olan özgüvenleri gelişmiş bu çocukların toplum karşısında marifetlerini en iyi şekilde sergileyebilmesidir” dedi.

21 Mayıs Çarşamba günü kortej yürüyüşü ile başlayacak bu yılki etkinliklere Nazilli Atatürk Ortaokulu, Şehitler Ortaokulu, Özel Yunuslar Anaokulu, Latife Hanım Anaokulu, Nazlı Kız Anaokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu ve 23 Nisan Çocuk Kreşi katılacak. Bir hafta boyunca sürecek olan Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri 21 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan kortej yürüyüşünün ardından Tüm Anaokulları ve Anasınıfları İstasyon Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunacak. 22-23-24-26-27- Mayıs günlerinde okul öncesi öğrencileri ve velilerin katılımı ile Sümer Parkta piknikler düzenlenecek. 28 Mayıs 2014'te okul öncesi öğrencileri ve velilerin katılımı ile geleneksel oyunlar, okul stantlarında yüz boyama, sanatsal etkinlik gösterileri yapılırken saat 17.00’de okulların resim ve el işi sergileri açılacak. Şenlikler 30 Mayıs Çarşamba günü saat 18.00’de Bağımsız Anaokulları ve Okul Öncesi Eğitim Sınıfı bulunan tüm İlk Öğretim Okulu öğrenci ve velileri ile Sümer sahasında 'Geleneksel Çocuk Oyunları ve Uçurtma Şenliği' ile sona erecek.

12-004.jpg

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 11:23

banner74

banner73