banner339
banner274

CHP'li Deniz Atabay kaymakamın konutunda olay çıkardı iddiası!

CHP'li Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay önceki gün avukatıyla bir mekanda otururken beyzbol sopalı saldırıya uğradığını öne sürmüştü.

banner427

CHP'lilerin büyük tepki gösterdiği ve destek verdiği Başkan Deniz Atabay'ın olayın yaşandığı gün Didim Kaykakamı Halil Avşar'ın konutuna giderek yüksek sesle konuşarak "Bana sahip çıkamayacaksanız söyleyin" gibi sözler sarf ettiği ve zor ikna edilip konuttan uzaklaştırıldığı iddiası Didim gündemine bomba gibi düştü.

Konuyla ilgili olarak Didim Kaymakamı Halil Avşar'ın sessiz kalması da dikkat çekerken, konutta yaşanan gerilimin güvenlik kamerasına yansıdığı, Kaymakam Avşar'ın gerekli yerlere Atabay'ın konuta gelmesiyle ilgili bilgi verdiği öğrenildi.

Öte yandan Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a beyzbol sopalı saldırı girişimi sonrası polisin yaptığı çalışmada yakalanarak adliyeye sevk edilen 6 şüpheliden 3'ü tutuklandı.

Gözaltına alınan 7 şüpheliden A.O emniyetteki işlemlerinin ardından serbest kalırken, diğer şüpheliler Y.C.Ö, M.O., İ.O., B.D., F.Ö ve A.S ise adliyeye sevk edildi. Adliyede hakim karşısına çıkartılan şüphelilerden M.O., İ.O. ve Y.C.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 22:51
banner218