banner158

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'in paylaşımları Ak Parti ile CHP arasında polemiğe sebep oldu! CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır'dan Ak Parti Milletvekili Mustafa Savaş'a: Özlem Çerçioğlu'na küfredilirken neredeydin

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'in sosyal medya paylaşımları sonrasında Mersin hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklayan Ak Parti cephesine CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır böyle seslendi: Ey Mustafa Savaş; boş beylik laflarını kendine sakla, partine sakla.Sen kendi il yöneticinin iğrençliklerine karşı ne yaptın da, Cumhuriyet Halk Partisinden ne istiyorsun?

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'in paylaşımları Ak Parti ile CHP arasında polemiğe sebep oldu! CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır'dan Ak Parti Milletvekili Mustafa Savaş'a: Özlem Çerçioğlu'na küfredilirken neredeydin

Ak Parti'de büyük tepkilere sebep olan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'in sosyal medya paylaşımları sonrasında Mersin hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklayan Ak Parti cephesine sert sözlerle yüklenen CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır şunları kaydetti:

EY MUSTAFA SAVAŞ ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NA KÜFREDİLİRKEN AKLIN NEREDEYDİ?

Ey Aydın AKP Milletvekili Mustafa Savaş; İğneyi Kendine Çuvaldızı Başkasına Batır. İktidar partisinin Aydın Milletvekili görüldüğü kadarıyla sözüm ona ahlak dersi vermeye çalışıyor. Bu milletvekili kim diye bakıyoruz; karşımıza bu ülkenin iki kadın büyükşehir belediye başkanından birisine adeta ağzından irin damlayarak, galiz küfürler savuran, il yöneticisine ağzını açıp gık demeyen, bu nedenle de evvela bir kadına, bir anneye yapılan küfrü zımnen tasdik eden milletvekili çıkıyor.
Ey Mustafa Savaş; Boş beylik laflarını kendine sakla, partine sakla.
Sen kendi il yöneticinin iğrençliklerine karşı ne yaptın da, Cumhuriyet Halk Partisinden ne istiyorsun?
Şimdi ben AKP milletvekillerine soruyorum. Kendi eşleriniz, kızlarınız için bu laflar edilseydi ne yapardınız? Oturun bir düşünün. İğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın. Bu konuda en son konuşacak olanlar sizlersiniz. 
Kendi il yöneticisinin iğrençliklerine, kadına hakarete, bir anneye saldırıya dur diyemeyenlere karşı tüm kadınlarını asıl biz göreve davet ediyoruz." (Aydınpost)

polat-bora-mersin-mustafa-savas-suc-duyurusu.jpg

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 10:28
banner192