banner339
banner313

CHP Aydın eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz'dan referandum mesajlı davetiye

Aydın CHP eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz, 15 Nisan'daki düğün töreni davetiyesinde verdiği referandum mesajıyla sosyal medyanın gündemine geldi.

CHP Aydın eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz'dan referandum mesajlı davetiye
banner401
banner427

CHP Aydın eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz, 14 Şubat Sevgililer Gününde nikah masasına oturduğu Özlem Çavuşoğlu ile düğün hazırlıklarına başladığını açıkladı.

Referandum tarihinden bir gün önce dostlarının katılacağı bir kokteylle evliliklerini kutlayacak Kalınomuz çifti, düğün davetiyelerinde referanduma da gönderme yapınca sosyal medyada konu oldu. Davetiyede, 'Aşkımız için evet dedik, ülkemiz için hayır diyeceğiz' ifadelerine yer veren Barkan Kalınomuz, siyasi kimliği gerekçesi ile böyle bir mesaj vermesi gerektiğini ifade ederek, "Benim siyasi bir kimliğim var o nedenle hayatımızdaki birçok noktada siyaset var. Biz sadece iki kişilik düşünemeyiz, öyle bir lüksümüz yok. Siyaset hayatımın her yerinde var, düğün davetiyem de öyle olmalıydı, insanlara bir mesaj vermeliydik. Biz de davetiyemizde böyle bir mesaj vererek insanları hem düğünümüze hem de 'Hayır' demeye davet ettik" dedi.

 

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 08:41
banner218