banner83

Çerçioğlu, Buharkentli muhtarlarla buluştu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Buharkent mahalle muhtarları, oda başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya geldi.

Çerçioğlu, Buharkentli muhtarlarla buluştu
banner94
banner26

Buharkent Mahalle muhtarlarının yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Çerçioğlu’nun Buharkent ziyaretine Bozdoğan Belediye Başkanı Salim Tümer Apaydın, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, CHP Buharkent Belediye Başkan Adayı Hüsamettin Başoğlu, CHP Buharkent İlçe Başkanı Mehmet Geciloğlu, Buharkent Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Namık Ülken, Buharkent Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yelken, Buharkent Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Arslan, ve esnaf temsilcileri de katıldı.

Buharkent mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyen Başkan Çerçioğlu, Buharkent’in hak ettiği kaliteli hizmeti Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte alacağını ifade etti. Muhtarlarla bol bol sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Çerçioğlu, “Alt yapıdan, içme suyuna kadar akla gelebilecek bütün önemli hizmetleri Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek. Biz de büyükşehir ile birlikte Buharkent’e çok önemli projelerle geliyoruz. Sizler için var gücümüzle hizmetlere devam edeceğiz. Buharkent’in tüm sorunlarını yakından biliyorum. Hüsamettin Başoğlu ile birlikte yapacağımız hizmetlerle Buharkent’in çehresini değiştireceğiz. Aydın'da hayata geçirdiğimiz birçok projeyi Buharkent’te de sizlerin hizmetinize sunacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 16:28

banner102