banner4

BİK, Aydın basınını bilgilendirdi

Basın İlan Kurumu (BİK) yönetimi, Aydın’da iki ayrı otum halinde gerçekleşen toplantıyla il genelinde yayın yapan yerel medya mensuplarını bilgilendirdi.

BİK, Aydın basınını bilgilendirdi
banner26

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü İlan Hizmetleri Müdür Yardımcısı İdris Çam, İlan Hizmetleri Memuru Nebahat Bayram ve Kontrol Hizmetleri Şef Vekili Murat Arslanoğlu, Aydın ilinde bulunan gazetelerin durumu, geçiş sürecinde yapılması gerekenler, icmal varakaları, teknik donanım, kurum sitesine yapılan girişler ve diğer konularla ilgili olarak, Aydın'daki yerel gazetelerin yönetici ve çalışanlarıyla bir araya gelerek bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi.

2 Mayıs 2014 tarihinden itibaren resmen göreve başlayan BİK Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu ve şube personelinin de hazır bulunduğu toplantıya, Aydın'daki yerel gazetelerin yazı işleri müdürleri, yayın yönetmenleri, ilan reklam ve muhasebe sorumluları ile diğer ilgili çalışanları da katıldı.
24 Mayıs 2014 Cumartesi günü Aydın Gazeteciler Cemiyeti Nezih Demirkent Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıda İdris Çam, Nebahat Bayram ve Murat Arslanoğlu yaptıkları sunumun yanı sıra, yerel gazete mensuplarının sorularına da ayrıntılı yanıtlar verdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2014, 09:47

banner79

banner78