banner274

Başkana gelen çiçekler, engellileri sevindirdi

30 Martta yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Söke Belediye Başkanı seçilen Süleyman Toyran’ın makamına gelen kutlama çiçekleri, tekerlekli sandalyeye dönüştü, ihtiyaç sahibi 11 vatandaşı sevindirdi.

Başkana gelen çiçekler, engellileri sevindirdi
banner328

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a çok sayıda tebrik çiçeği geldi. Çiçeklerin satışından elde edilen gelir ile tekerlekli sandalyeler alındı. Çiçek gelirleri ile ilk etapta alınan 11 adet tekerlekli sandalye engelliler haftası etkinlikleri kapsamında, yürüme engelli vatandaşlara teslim edildi. Söke Belediye Başkan Yardımcılarından Ahmet Karakaş, Kültür ve Sanat Komisyonu üyeleri Yasemin Gürsoy, Hasan Çevik ve Fatih Bozkaya; Engelliler Haftasında belirlenen ihtiyaç sahibi engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek tekerlekli sandalyelerini teslim etti. Engelli vatandaşlara engellilere yönelik belediye hizmetlerinden yararlanabilecekleri engelli kartları da dağıtıldı.
Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Başakn seçilmem nedeniyle hemşerilerimiz teveccüh gösterip gönderdikleri yada ziyaretlerinde getirdikleri çiçeklerin değerlendirilmesi için önce eğitim alanına bağışlanmasını düşünmüştük. Ancak yürüme engelli vatandaşlarımızın çok daha önemli ihtiyacı olan tekerlekli sandalye olarak değerlendirilmesinin daha da anlam kazanacağını düşündük” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 16:24
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k