banner339
banner391
banner313

Başkan Kale, 5 engelli vatandaşı daha sevindirdi

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçedeki engelli vatandaşların dertlerine derman olmaya devam ediyor.

banner362
Başkan Kale, 5 engelli vatandaşı daha sevindirdi
banner353

Başkan Kale, Acarlar Mahallesinden Necati Aydoğan (73) ile Cafer Karakuzu (65), Kurtuluş Mahallesinden Fikriye Kemerli (83), Hürriyet Mahallesinden Hanım Karakaş (75) ile Gerenkova Mahallesinden Fatma Uysal’ı (73) evlerinde ziyaret ederek birer adet tekerlekli sandalye hediye etti.

Yapılan ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden engelli vatandaşlar Başkan Kale’ye “Allah senden razı olsun” diyerek teşekkür ederken, Başkan Kale ise “İncirliova Belediyesi her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Bizler sizlerin dualarıyla daha güzel hizmetleri gerçekleştireceğiz. Allah hepimizden razı olsun” diyerek yanıt verdi.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, göreve geldiği günden bu yana ilçedeki engelli vatandaşlara yönelik yapılan hizmetlere ilişkin bir açıklamada bulundu. Başkan Kale; “30 aylık görev süremiz içerisinde 82 engelli vatandaşımıza tekerlekli sandalye, 4 engelli vatandaşımıza akülü araç, 4 engelli vatandaşımıza yürüme barı, 4 engelli vatandaşımıza ihtiyaç sandalyesi, 2 engelli vatandaşımıza görme engelliler için özel tasarlanmış bilgisayar hediye ettik. Ayrıca, bulduğumuz her fırsatta ilçemizdeki tüm yaşlı ve engelli vatandaşlarımızı evlerinde dertlerine derman gönüllerine dost olmaya engelleri birlikte aşmaya çalıştık” dedi.

Engelsiz Yaşam Aracı Tamam Sırada Engelsiz Yaşam Parkı Var
İncirliova Belediyesi olarak “Engelsiz Bir Hayat Projesi” ile ilçedeki tüm engelli vatandaşların sosyal yaşama dahil etmeyi hedeflediklerini vurgulayan Başkan Kale; “Bu kapsamda hayırsever bir vatandaşımız tarafından belediyemize hediye edilen aracımızı engelli vatandaşlarımızın kullanımına tahsis edecek şekilde tasarladık. Ayrıca söz konusu projemiz kapsamında 2017 yılı içerisinde Kurtuluş Mahallemizde bulunan Şaban Bozkurt Sosyal Tesisleri’ni yeniden tasarlayarak sadece engelli vatandaşlarımız ile ailelerinin kullanabileceği engelsiz yaşam parkına dönüştüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 12:06
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k