banner339
banner274

Başkan Alıcık, destek verdiği cami inşaatını inceledi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyesi tarafından arsası ve inşaat malzemeleri temin edilen Bilal Habeşi Camisin inşaatını gezerek incelemelerde bulundu.

banner362
Başkan Alıcık, destek verdiği cami inşaatını inceledi
banner385

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Yıldıztepe Mahallesinde yapım çalışmaları devam eden, Nazilli Belediyesi tarafından arsası ve inşaat malzemeleri temin edilen Bilal Habeşi Camisin inşaatını gezerek incelemelerde bulundu. Yıldıztepe Mahallesi sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapımı başlatılan Bilal Habeşi Camisinin inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Haluk Alıcık Bilal Habeşi Camisinin hangi aşamada olduğu konusunda yetkililerden bilgi aldı.

Kaba inşaatı bitirilerek, kapı ve pencereleri takılan caminin iç düzenlemeleri ve çevre düzenlemeleri yapıldığı bilgisini alan Alıcık “Her ne kadar Caminin inşaatını biz yapmıyor olsak bile yapım aşamalarını yakından takip ediyorum. Tüm okullar bizim, tüm camiler bizim. Nazilli’deki okul ve camilerimizin eksiklerini Nazilli Belediyesi tamamlıyor. Bu bizim görevimiz. Çünkü biz Nazilli’yi karşılıksız sevdik ve sevmeye devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2014, 21:22
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k