banner158

Ayın Şoförü ödülünün sahibi 67 yaşındaki Fevzi Karaçivi oldu

Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifince bu ay 45. Kez verilen Ayın Şoförü ödülü  ömrünü bu mesleğe adamış 67 yaşındaki Fevzi Karaçivi’ye verildi. Emektar Karaçivi ödülünü Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın elinden aldı.

Ayın Şoförü ödülünün sahibi 67 yaşındaki Fevzi Karaçivi oldu
banner152

YALÇIN: HİÇ ŞİKAYET GETİRMEDİ

Bir ay sonra emekli olacağı öğrenilen ayın şoförü Fevzi Karaçivi’nin uzun süredir aralarında olduğunu belirten Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalcın “  Bu 45. Ödül törenimiz. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz, inşallah buna devam edeceğiz. Fevzi ağabeyimiz toplu taşıma hizmetleri başladığından bu güne kadar aramızda, bize hiç problem getirmedi, hiç şikayet getirmedi emekliliği yaklaşıyor bir ayı kaldı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca 16 Haziran Malgaç baskınının 100. Yılı. Yunan işgaline direnişin fitilini ateşleyen Yörük Ali Efe ve arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

ATAY : BU ÖDÜLÜ ALMAK İÇİN HERKES ÇABA SARF EDİYOR

Bu tür ödülleri almak için herkesin büyük bir çaba içersinde olduklarını fark ettiklerine belirten Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay “ bu tür ödüllerin anlamı hediye vermekten daha çok  anlam ifade ediyor. Bu tür ödüller insanları doğru, dürüst, daha anlayışlı, daha hizmet etmesine yarayacak olan faliyetler olarak görmemiz gerekiyor. Bu ödülü almak için herkesin bir çaba içersinde olduğunu fark ediyoruz. Siz oda olarak sorun çıkarmadan çalışıyorsunuz. Fevzi ağabeyimizi tebrik ediyorum. Gençlere iyi bir örnek olduğu için. Bazı Minibüslerimizin modernleşmesini istiyorum. Mal sahibi arkadaşlarımızı fazla ekonomik yük getirmeden bazı projelerden faydalanarak minibüslerimizin modernize etmesine istiyorum. İleriki günlerde inşallah güzel gelişmeler olacak. “ diye konuştu.  

whatsapp-image-2019-06-18-at-10.16.48.jpegwhatsapp-image-2019-06-18-at-10.16.47.jpeg

 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 15:44