banner116

AYESOB'tan Özakcan'a ziyaret

Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcanı ziyaret etti.

AYESOB'tan Özakcan'a ziyaret
banner94
banner26

Geçtiğimiz günlerde seçimi gerçekleşen Aydın Esnaf Odaları Birliği ilk ziyaretini Efeler Belediyesine gerçekleştirdi. Ziyarete Başkan Selahattin Çetindoğan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Aydın için 24 saat çalışacaklarını belirten Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan; “Geçtiğimiz günlerde tamamlanan oda seçiminin ardından görev dağılımımızı gerçekleştirdik. Resmi kurumların içerisinde ilk nezaket ziyaretimizi yeni kurulan Efeler Belediyesine yaptık. Efeler Belediyesi ile esnafımızın ve üyelerimizin kalkınması, şartlarının daha da iyileşmesi için ortak çalışmalar yürüteceğiz. Amacımız Aydın halkının esnaflardan kaliteli hizmet alması ve mağdur olmaması” dedi.

Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ise ziyaretlerinden dolayı Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Aydın halkı için bütün sivil toplum örgütleri ve odalarla birlikte çalışacağız. Aydın ekonomisinin kalkınması için projeler üreteceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 17:39
banner118
banner129