banner339
banner313

Aydınlı sporcunun vücut geliştirme şampiyonasında hedefi Avrupa

Köseoğlu Spor Kulübü Başkanı Yaşar Köseoğlu, 29 Eylül 2 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Milli Takım Seçmelerine daha önce 2. olan sporcusu Seyfi Kurt ile bu yıl tekrardan katılacaklarını söyledi.

Aydınlı sporcunun vücut geliştirme şampiyonasında hedefi Avrupa
banner448
banner451

Şampiyonada 1. olan sporcunun aynı zamanda Avrupa’da ülkemizi temsilen vücut geliştirme fitness milli müsabakalarında yer alacağını dile getiren Köseoğlu, 2019 yılında 2. olduklarını ancak milli takım seçmelerinin pandemi nedeniyle yapılamadığını, bu sene hedeflerinin birincilik olduğunu belirtti.

Birincilik için çok çalıştıklarını çok emek verdiklerini aktaran Yaşar Köseoğlu, bu müsabakada birinci olup ilimizi ve ülkemizi Avrupa’da temsil etmek istediklerini ifade etti.

Sporcu ve yarışmacı sporcu yetiştirmenin maddi açıdan külfetli olduğunu aktaran Yaşar Köseoğlu, sporcusuna sponsorluk desteği veren Mehmet Akif Demirel’e spora ve sporcuya verdikleri destekten dolay mutlu olduklarını ve teşekkürlerini iletti.

Köseoğlu aynı zamanda sporcu yetiştirme konusunda en büyük destekçimiz Gençlik Spor Aydın İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ve ekibine, sporu üst seviyelere çıkardıkları için teşekkür ve minnetlerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2021, 11:58
banner218