banner116
banner92

Aydınlı şoför esnafa indirimli belge sahibi olma imkanı

Aydın Şoförler, Taksiciler, Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanlığı’nın imzaladığı protokolle, oda üyelerine “Psikoteknik Belgesi” hizmet bedelinde indirim imkanı sağlandı.

Aydınlı şoför esnafa indirimli belge sahibi olma imkanı
banner94
banner26

Aydın Şoförler, Taksiciler, Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanlığı ile Yaşam Psikoteknik Değerlendirme Merkezi arasında “Psikoteknik Belgesi” hizmeti konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

Oda Başkanı Semih Özmeriç, yaptığı açıklama; “Aydın Şoförler, Taksiciler, Otobüsçüler, Minibüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanlığı olarak Yaşam Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ile Aydın şoförlerine, kara yolları trafik yönetmeliği 36. madde gereği bulundurmak zorunda oldukları Psikoteknik Belgesine uygun fiyatlarla sahip olabilmeleri adına bu protokolü hazırlayarak işbirliği yapma kararı aldık. Yaşam Psikoteknik Değerlendirme merkezi, Aydın şoförler otomobilciler otobüsçüler ve minibüsçüler esnaf odasının tüm üyelerine özel olarak Psikoteknik Belgesi hizmet bedeli olarak 70 TL talep ederek, gerçek fiyat üzerinden yüzde 22,2 oranında bir indirim yapacaktır. Bu anlaşma 01 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2014, 12:46
banner118