banner339
banner391
banner274

Aydınlı Alperenlerden Tehdit Gibi Açıklama!

FETÖ ve Paralel Devlet Yapılanması kapsamında tutuklanan Büyük Birlik Partisi Aydın İl Başkanı Ertan Gökçe’nin OHAL bitinceye kadar serbest bırakılmaması halinde yaşanacaklardan sorumlu olmayacaklarını yazılı basın açıklamasıyla duyurdular

Aydınlı Alperenlerden Tehdit Gibi Açıklama!
banner353

Alperen Ocakları Aydın İl Başkanı Burak Yaşar imzalı basın açıklamasında Ertan Gökçe’nin suçsuz yere cezaevine konulduğu, içine düşülen yanlıştan bir an önce çıkılması gerektiğine vurgu yapıldı. Açıklamada ayrıca, bir süre önce gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan AK Parti Aydın milletvekili Mehmet Erdem’in kardeşi kast edilerek, “Bir milletvekilinin kardeşi için iki üç günde tecelli eden adalet bize gelince neden önü kesiliyor?” ifadelerine yer verildi. Ertan Gökçe’nin, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi Aydın’da iktidar partisi milletvekillerinden önce sokağa indiğinin hatırlatıldığı yazıda, “Ağustos ayının 2’sinden bu yana suçsuz olmasına rağmen tutuklu bulunan Büyük Birlik Partisi Aydın il başkanımız Ertan Gökçe’nin bir an önce serbest bırakılmasını, düşülen bu yanlıştan ivedilikle dönülmesini talep ediyoruz. Bizler şehit liderimiz Muhsin Başkan’ın Alperenleri olarak, Allah’ın ayetleri ve Peygamberimizin sünnetleri dışında hiçbir mutlak hakikat tanımıyoruz. Biz hiçbir terör örgütü ile kol kola gezmedik, okyanus ötesine selam yollamadık, okyanus ötesinden de bize selam yollayan olmadı! Bizim dünde bugünde kimseye eyvallahımız olmadı! Darbe girişimi akşamı Aydın’da iktidar partisinin milletvekillerinden çok önce sokağa inerek demokrasi nöbetini başlatan Ertan Gökçe’nin tutukluluğunun devamını kabul etmiyoruz. Geciken adalet, adalet değildir. Bir insanı suçsuz yere tutuklamak ve bunun devam etmesi bu kadar kolay olmamalıdır” denildi.

“BEDELİ NEYSE KATLANIRIZ” 

Aydın Valisi,  milletvekilleri ve belediye başkanlarına yönelik sitemlerin yer aldığı basın açıklamasının son bölümünde Ertan Gökçe’nin OHAL sonuçlanıncaya kadar serbest bırakılmaması halinde yaşanacaklardan sorumlu olmayacakları belirtilerek şu ifadelere yer verildi; “Aydın valisi, Aydın milletvekilleri, belediye başkanları, Ertan Başkan’ın suçsuzluğunu dile getirmekle yetiniyor! Adaletin tesis edilmesini sağlayamıyor iseniz o koltukları neden işgal ediyorsunuz? Neden, niçin korkuyorsunuz? Bir milletvekilinin kardeşi için iki üç günde tecelli eden adalet bize gelince neden önü kesiliyor? Ertan Başkan sahipsiz değildir. Sahipsiz sananlar da yanıldıklarını çok yakında görecekler. Meydanlara indiğimizde OHAL süreci dolayısı ile bizim karşımızda duranlar bilmelidir ki bu OHAL elbet bitecek. O güne kadar Ertan Başkan serbest bırakılmaz ise olacaklar biz sorumlu değiliz. İnandığımız değerler uğruna ne gerekiyorsa yaparız. Bedeli neyse katlanırız! OHAL bittikten sonra tüm yurtta eylem ve protestolarımız olacaktır. Şimdiden adaletin önüne set çekenleri uyarıyoruz! Ülkemiz büyük bir kumpasın içerisindedir. Devletimiz terörle mücadeleyi başlattıktan sonra maalesef ki takibini yapmamaktadır. FETÖ mensupları tek tek serbest bırakılırken ülkücü camianın yiğit neferleri tutuklu bulunmaktadır.”

hbrici-1-12.jpg

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2016, 13:46
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k