banner83

Aydın Tabip Odası'ndan Efeler Belediyesi'ne ziyaret

Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Metin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti.

Aydın Tabip Odası'ndan Efeler Belediyesi'ne ziyaret
banner94
banner26

Ziyarete Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Metin Aydın, Dr. Işık Doğan, Dr. Alparslan Ünsal ve Dr. İsmail. Ertan katıldı. Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcana nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyleyen Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Metin Aydın, “Aydın Tabip Odası’nın yeni yönetimi olarak başkanımıza hayırlı olsun dileklerimiz iletmek için ziyarete geldik. Oda olarak Efeler Belediyesi ile sağlık alanında ortak çalışmalar yürütmek istiyoruz. Aydın halkının daha kaliteli sağlık hizmeti alıp refaha kavuşması için Efeler Belediyesini elimizden gelen desteği vereceğiz, üstümüze düşen bütün vazifeleri yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

Efeler Belediyesi makamında Tabip Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ise, nezaket ziyareti için teşekkür ederek, “Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en üst seviyede hizmet alması için sizlerle birlikte çalışacağız. Efeler Belediyesi olarak halkımıza elimizden gelen itina ve özeni göstereceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 17:04

banner102