banner141

Aydın'da Şok Olay!

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde psikolojik sorunları bulunan Özgür Kalenderoğlu alkollü geldiği (37) evinde ağabeyi ile tartıştıktan sonra sinirlenerek mutfaktan aldığı ekmek bıçağını karnına sapladı.

Aydın'da Şok Olay!
banner137

Kendisini yaralayan genç adam kanlar içerisinde evden çıktıktan sonra gittiği 100 metre mesafedeki çay bahçesinde yarı baygın halde bulundu.

Olay Çarşamba günü saat 16:30 sıralarında Yeni Mahalle 76 sokak’ta meydana geldi. Ailesiyle birlikte aynı evde yaşayan Kalenderoğlu, iddiaya göre, ilk önce annesiyle tartıştı.Aynı anda evde bulunan ağabeyi Kemal, Anne ve Babasına saygısızlık yaptığı gerekçesiyle kardeşine kızdı.ağabeyi ile de tartıştıktan sonra sinirlenerek odadan çıkan Özgür Kalenderoğlu mutfak tezgahının üzerinde bulunan ekmek bıçağını alarak karın bölgesine iki kez sapladı.Bıçağı yerine koyan genç adam kapıyı çarparak sokağa çıktı.

banner150
YARI BAYGIN VAZİYETTE BULUNDU

Komşuların kavga ihbarıyla adrese gelen polis ekipleri,aileden durumu öğrendikten sonra yaralı adama cep telefonuyla ulaşmaya çalıştı.Telefonda yerini tarif eden Kalenderoğlu’nu Polisler,Evine yaklaşık 100 Metre mesafede bulunan çay bahçesinin çocuk parkı bölümüne yakın bir yerde kanlar içersinde yarı baygın vaziyette buldu. Olay yerinde çağrılan 112 sağlık görevlilerince Nazilli Devlet hastanesinde kaldırılan Genç adam ameliyata alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken,sağ karın bölgesinde biri hafif iki bıçak kesiği bulunan Kalenderoğlu’nun hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2016, 17:16
banner135