banner339
banner274

Aydın'da CHP ve Ak Parti Arasında FETÖ Gerginliği!

Aydın’da CHP ve AK Parti arasında FETÖ GerginliğiAydın Büyükşehir Belediyesince yaptırılan ASTİM Köprülü kavşağının açılışında CHP ve AK Parti arasında yaşanın FETÖ gerginliği yaşandı

Aydın'da CHP ve Ak Parti  Arasında  FETÖ Gerginliği!
banner401
banner427

AYDINPOST HABER SERVİSİ- Aydın Büyükşehir Belediyesi'nce yaptırılan, ancak zeminde su çıkması yüzünden açılışı geciken ASTİM köprülü kavşağın açılış töreninde CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar’ın AK Partiye yönelik sarf ettiği cümleler gerginliğe neden oldu. CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar, inşaat süresi olarak Guinness Rekorlar kitabına girmeye aday, 15 Temmuz Demokrasi Kavşağı açılışında AK Parti’yi eleştirip Aydın Milletvekilleri için de çeşitli iddialarda bulunmuştu.

AK PARTİLİ MEHMET AYDEMİR NE YANIT VERDİ? 

AK Parti’nin önceki dönem Başkan Yardımcısı Mehmet Aydemir “CHP Aydın Milletvekili Sayın Metin Lütfi Baydar’a verdiği cevapta “Sayın Baydar'ın müfterilerin ve itibar cellatlarının değirmenine su taşımasını kimden öğrendiğini gerçekten merak ediyoruz. Sayın Baydar! FETÖ arıyorsan Genel Başkanının koltuğa nasıl oturduğuna bakacaksın” dedi. Sayın Baydar, zannımca kavşağın adını 15 Temmuz Demokrasi Kavşağı koyunca kendilerini milli iradenin tarafında sanmış olacak ki gaza gelip haddini aşmış. Oysaki biz zatıâlini Demokrasi Meydanlarında hiç göremedik! Bu sebeple bu davranışını başına geçen güneşe bağlıyoruz. Öncelikle FETÖ için kimlerin Anayasa Mahkemeleri koridorlarında koşturduğunu, kimlerin FETÖ uğruna Yeni Kapı ruhunu bozmaya çalıştığını milletimiz görüyor. İftira ve yalan ihbarların çamur at izi kalsın politikasının tutmadığı da açıkça ortada. Sayın. Baydar'ın müfterilerin ve itibar cellatlarının değirmenine su taşımasını kimden öğrendiğini de gerçekten merak ediyoruz” diyerek “Sayın Baydar! FETÖ arıyorsan Genel Başkanının koltuğa nasıl oturduğuna, Danışman arıyorsan da ilk önce tutuklu danışman Erkan Karaarslan'a sonra da sayın Genel Başkanının açığa alınan danışmanı Fatih Gürsul'a ve görevden azledilen Özel Kalem Müdürü Ömer Tuncay Ceylan'a bakacaksın! Sonra Ak Parti'yi ağzına alabilirsin” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 11:55
banner218