banner83

Aydın Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı toplantısı yapıldı

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisinin Mayıs ayı ilk toplantısında MHP'den ihraç edilen Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan'ın CHP sıralarında oturması dikkat çekti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı toplantısı yapıldı
banner94
banner26

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisinin mayıs ayı olağan ilk toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, başkanlığında gerçekleştirildi. 6 gündem maddesi ve 4 gündem dışı konunun konuşulduğu toplantıda, meclise sunulan maddeler Plan ve Bütçe ile Hukuk Komisyonlarında görüşülmek üzere oy birliğiyle havale edildi. Plan ve Bütçe Komisyonu ile Hukuk Komisyonda görüşülmek üzere havale edilen gündem maddeleri, 14 Mayıs Çarşamba günü görüşülüp saat 18.00'de yapılacak olan Aydın Büyükşehir Belediye meclisi Mayıs ayı ikinci oturumunda yeniden gündeme alınacak.

OZAN, CHP SAFLARINDA OTURDU
30 Mart yerel seçimlerinin ardından Aydın Büyükşehir Belediye Meclisinin ilk toplantısına partisinin grup kararına uymayarak katılmayan ve bu nedenle MHP'den ihraç edilen Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, Mayıs ayı ilk oturumunda ilk kez büyükşehir meclis toplantısına katıldı. İlk toplantıya katılmayarak MHP'lilerden büyük tepki toplayan Ozan'ın, meclis toplantısında CHP'li meclis üyeleri ile yan yana oturması dikkat çekti. 

2-003.jpg

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 17:06

banner102