banner339
banner274

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı’na hazır

Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların rahat bir Kurban Bayramı geçirmesi için tüm tedbirlerini tamamladı.

banner362
Aydın Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı’na hazır
banner353

Vatandaşların rahat bir bayram geçirebilmesi adına tüm hazırlıkları yaptıklarını kaydeden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Ekiplerimiz 24 saat esasına göre çalışarak, bayram boyunca yaşanabilecek mağduriyetleri en aza indirecek” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aski Genel Müdürlüğü ekipleri vatandaşlara kesintisiz hizmet verebilmek için 24 saat boyunca göreve hazır olacak. Bu kapsamda toplam 28 adet olmak üzere, 17 ilçede kurban kesim yerlerinin su şebekeleri ve çeşmeleri hazırlanmış durumda. Kurban Bayramı boyunca 24 saat esasına göre çalışacak olan ekiplere vatandaşlar herhangi bir sıkıntılarında 444 40 09 ve 444 70 09 nolu telefonlardan ulaşabilecekler. Ekipler, vatandaşlar tarafından bu telefonlara ulaştırılacak olan her türlü abone, su ve kanalizasyon sorunlarını takip ederek çözüme ulaştıracak.

Sokak ve Cadde Temizlikleri Geceleride Devam Ediyor
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi merkezlerdeki ana cadde ve sokaklarda temizlik ve düzenleme çalışmalarını da hızlandırdı. Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri bayram öncesi gece saatlerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesinin denetim ve hizmet götürdüğü Kurban Kesim Yerleri;
Efeler İlçesi: Kurtuluş Mh. 2019 sk, Güzelhisar Mh. 7 Eylül Caddesi kesişimi, Cumhuriyet Mah. Körfez Caddesi(Stadyum Batısı), Hasan Efendi Mah. M.E. Müdürlüğü girişi otopar cebi, Köprülü Mh. Cihanoğlu Cami yanı, Köprülü Mh. Veysel Can Parkı önü, Meşrutiyet Mh. Ekrem Çiftçi Okulu karşısı, Girne Mah. Eski Tedaş Deposu, Girne Mah. Efekent Pazar yeri doğusu, Girne Mah. Malazgirt Meydanı Lefkoşe Bulvarı köşesi, Girne Mah. Yavuz Sultan Selim Camii yanı, Orta Mah. 234 sk kesişimi, Efeler Mah. 1457 sk Mevlana Camii önü, Fatih Mah. Özcan Özer parkı yanı, Adnan Menderes Mah. Yahya Kemal ile Aydın Bulvarı köşesi, Adnan Menderes Mah. Mimar Sinan camii yanı, Kemer Mah. Ayko Camii önü, Mimar Sinan Mah. Ünal Özgödek Bulvarı ve Alteks sitesi köşesi, Mimar Sinan Mah. Şair Ömer Bulvarı ve Abacıoğlu sitesi karşısı otopark cebi, Mimar Sinan Mah .Emir Sultan Camii yanı, Zeybek Mah. Toki, Zeybek Mah. Tarım Kredi Kooperatifi önü, Zeybek Mah. Memurlar Kent Sosyal Tesisler Bölgesi, Efeler Belediye Mezbahası, Efeler Hayvan Pazarı, Dalama Mezbahası
Söke:Hayvan Pazarı, Çarşamba Pazarı, Tatil Pazarı, Cumartesi Pazarı,Manavlar İçi, Yenikent Mah. Yenikent Camii arkası, Çeltikçi Mah Huzur Sitesi, Bağarası Mah. eski mezbaha tesisleri
Didim:Cumhuriyet Caddesi 75. Sanayi yanı, Hayvan Pazar yeri
Kuşadası:Başçeşme Mah. su deposu yanı, Davutlar Mh. Başdeğirmen caddesi eski mezbaha, Güzelçamlı Mh. köy deposu yanı
Çine: Aydın Büyükşehir Belediyesi Ege Et tesisleri
Bozdoğan:Yeni Mh. Mezbaha sk No:5
Karacasu:Yaylalı Mah. Tavas Caddesi petrol karşısı

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2016, 08:57
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k