banner339
banner274

Aydın Ak Parti Erdoğan programı için sessizliğini bozdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın düzenleyeceği mitingin iptali üzerine AYDIN Ak Parti İl Teşkilatı’ndan ilk açıklama geldi.

Aydın Ak Parti Erdoğan programı için sessizliğini bozdu
banner401
banner427

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 26 Şubat Aydın programının iptal edildiği açıklandıktan sonra Aydın Ak Parti İl Teşkilatı iptale dair yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama şöyle; Cumhurbaşkanımızın taslak miting programında 24 Şubat 2017 Cuma Manisa, 25 Şubat 2017 Cumartesi Aydın ve Muğla, 26 Şubat 2017 Pazar günü ise Bursa ve Balıkesir illerinde miting yapılması planlanmıştı.

Aydın mitinginin planlandığı 25 Şubat 2017 Cumartesi günü Ankara Arena’da Saat 11.00’de Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım’ın katılımları ile daha önceden belirlenen partimizin “Hükümet Sistemi Halkoylaması Kampanya Tanıtım Programı”nın aynı gün oluşu da gözetilerek Aydın mitingi ile beraber, Bursa, Balıkesir ve Muğla illerinin mitinglerinin de taslak programda ileri bir tarihe alındığı Cumhurbaşkanlığı tarafından bilgisi bizimle paylaşıldı.

Cumhurbaşkanımız inşallah çok sevdiği Aydın’a halkoylamasından önce gelecek olup, Cumhurbaşkanımızın Aydın’a geleceği yönünde duyum alan partili ve hemşerilerimizin heyecanı karşılıksız kalmayacaktır” denildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 18:35
banner218