banner158
banner218

Aydın 2. Kitap Fuarı açıldı

Bu yıl 2. Gerçekleşen Aydın Kitap Fuarı Efeler İlçesi Atatürk Kent Meydanında açıldı. Aydın Valiliğinin katkıları ile  Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen fuara 80 yayınevi katılıyor. 

Aydın 2. Kitap Fuarı açıldı
banner216

Aydın Valisi  Yavuz Selim Köşger, Efeler Kaymakamı  Cemal Şahin, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay,  Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Tüten, ADÜ Rektörü Prof Dr. Osman Selçuk Aldemir, Kültür ve Turizm İl Müdürü Murat Yılmaz, ve daire müdürlerinin katıldığı açılaşa yoğun ilgi gösterildi.

Kitap Fuarı’nın geleneksel hale geleceğini belirten Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger “ Aydın’lıların talep ettiği çok önemli bir kültürel faaliyet, ikincisini yaptığımız kitap fuarının devamı gelecek.Fuara yüze yakın yayınevi katılıyor, yüzbinlerce kitap var, onlarca yazar okurları ile buluşup kitaplarını imzalayacak. Kitabın yeri başka bir şeyle doldurulamaz, bu yüzden kitap fuarı önemli, Aydın’ın kitap fuarı eksikliğini giderdik. Öğrencilerimize, Öğretmenlerimize, akademik camiamıza ve kitabı seven tüm Aydınlılara hayırlı olsun.” dedi.

1 Haziran’a kadar açık olacak  Aydın Kitap Fuarı 10:00 - 22.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.  

dsc_0198-001.jpgdsc_0230.jpgdsc_0238.jpg

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 10:53