banner339
banner274

Ankara bu yazıyı konuşuyor! Fiili bakan Mehmet Ağar, Süleyman Soylu ceket ilikliyor

İçişleri Bakanlığı görevinin fiili olarak (Eski Emniyet Genel Müdürü, Adalet ve İçişleri Bakanı) Mehmet Ağar'a emanet edildiği, Süleyman Soylu'nun Ağar'la birlikte çalıştığı ileri sürüldü.

Ankara bu yazıyı konuşuyor! Fiili bakan Mehmet Ağar, Süleyman Soylu ceket ilikliyor
banner401
banner427

Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı bugünkü yazısında Mehmet Ağar'ın sürekli olarak İçişleri Bakanlığı'na gittiğini, Bakan Süleyman Soylu'nun Ağar'ın karşısında ceketini iliklediğini ve bakanlığın Ağar'a emanet edildiğini ileri sürdü.

Yazının ilgili bölümü şöyle:

"Ankara'da kulağı delik kaynaklarımdan aldığım bazı bilgilere göre son çare olarak İçişleri eski Bakanı, ünlü polis müdürü Mehmet Ağar'dan 'aman' dilenmiş. Ağar sık sık İçişleri Bakanlığı'na gidiyormuş. İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu Ağar karşısında ceketi ilikli, sürekli 'efendim'le başlayan cümleler kurarak saygıda kusur etmiyormuş. Ağar emniyetten atılan polislerin listelerini inceliyor 'Şu iyi adamdır, bu mecburen cemaatçi gibi görünüyordu' gibi gerekçelerle bazılarının göreve çağrılmasını istiyormuş. Görevden ayrılan, emekli edilen bazı polis müdürlerinin de isimlerini Soylu'ya veren Ağar 'Bunları geri çağırın, etkili yerlere tekrar koyun, geç kalırsanız ipin ucunu da kaçırırsınız' diyerek uyarıyormuş. Ankara'daki kaynaklarım 'Artık İçişleri Bakanlığı Ağar'a emanet' diyorlar."

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 16:53
banner218