banner274

Ak Parti'de muhaliflerin başkan adayı olarak tanımlanan Tanju Karaçancı canlı yayında konuştu: Ömer Özmen 6,5 yılda ne başardı da tekrar başkan olacak?

18 Ocak 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek Ak Parti Aydın İl Kongresi öncesinde parti tabanında hareketlilik yaşanıyor. İl kongresinde aday olacağı öne sürülen Tanju Karaçancı, neden aday olacağını canlı yayında Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin'e anlattı.

Ak Parti'nin mevcut başkanı Ömer Özmen için "6,5 yılda ne başardı da tekrar başkan olacak?" yorumunda bulunan Tanju Karaçancı, canlı yayında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Ak Partili Karaçancı, "Ömer Özmen başka partide görev yaparken biz arkadaşlarımızla Ak Parti'nin kuruluşunu tamamladık. Partnin her yerinde imzamız var. 6,5 yıldır Ömer Özmen ne başardı da tekrar başkan olacak anlamıyorum. Ak parti teşkilatları motivasyonunu kaybetti" dedi.

İl yönetiminden Aydın'da partililere kulak vermediğini belirten Karaöçancı "Metin Yavuz'un desteklediği bir isim olduğunuz iddia ediliyor, bu doğru mu?" sorusuna "Ben kimsenin gazıyla hareket etmiyorum, kimsenin adamı değilim" diye konuştu.

Aydın Ak Parti'de insanların küstürüldüğünü öne süren Tanju Karaçancı, mevcut başkan Ömer Özmen'in Ahmet Davutoğlu döneminde korrdinatör milletvekili Ömer Ünal tarafından atandığını, Ömer Ünal'ın bugün Gelecek Partisi'nde yeraldığının tabanda bilindiğini de yayında hatırlattı.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 12:26
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k