banner83

ADÜ Hastanesi'nin hemşireleri bir araya geldi

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan hemşireler, Hemşireler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

ADÜ Hastanesi'nin hemşireleri bir araya geldi
banner94
banner26

ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde düzenlenen Hemşireler Haftası ve Ebeler Günü etkinliğine Başhekim Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Bakiye Uğur ve Doç. Dr. Yüksel Yıldız, Başmüdürvekili Tanju Çoğan, Müdür Yardımcıları Arzu Karakaş Demir ve Ekrem Kaya, Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü Müdür Yardımcıları Müjgan Aydemir, Fatma Kızılırmak, Yasemin Uyar, Öznur Çoğan, hastane görev yapan hemşireler ve ebeler katıldı.

Etkinlikte konuşan Başhekim Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, “Mesleğiniz gerçekten zor bir meslek ,ailenizden uzakta hastalarımız ile ilgilenmek için gece hastanede nöbete kalıyor, bunları insan sevgisi ile insanlarımızı hayatta tutmak onların sağlıklarına kavuşmalarında huzurlu bir şekilde yaşama tutunmaları için insanüstü bir gayretle sabırla çalışıyorsunuz bu gayretinizden dolayı sizleri kutluyorum” dedi.

Hemşireler Haftası ve Ebeler Günü etkinliği ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi yönetimi ile hemşire ve ebelerin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 17:34

banner102