banner339
banner274

Adnan Menderes Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı İl Birinciliği Başarısını Kutladı

Aydın’da Okullar Arası Voleybol İl Birinciliği müsabakalarının kazananı Adnan Menderes Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı birincilik başarısını okul aile birliğinin verdiği yemekte kutladı.

Adnan Menderes Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı İl Birinciliği Başarısını Kutladı
banner401
banner427

18 Ocak’ta Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakada il birincisi olarak ipi göğüsleyen Adnan Menderes Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı başarısını okul aile birliğinin verdiği yemekte kutladı.

Adnan Menderes Anadolu Lisesi Müdürü Vahap Hatipoğlu, okul aile birliği başkanı Zehra Temel, Beden Eğitimi Öğretmenleri Levent Dilmaç ve Adem Çakı’nın eşlik ettiği yemekte öğrencilerin başarısı ödüllendirildi.

Elde ettiği bu birincilikle Aydın’ı Denizli’de yapılacak Voleybol Bölge Müsabakalarında temsil etmeye hak eden Kız Voleybol Takımı, Bölge Müsabakalarında da başarılı olacaklarını söyledi.

Okul Müdürü Vahap Hatipoğlu, elde edilen başarının bir tesadüf değil bir geleneğin devamı olduğunu; öğrenci, öğretmen, Okul Aile Birliği ve okul idaresi olarak sistemli ve özverili bir çalışmayla elde edilen bir başarıyı yaşadıklarını, Kız Voleybol Takımının Denizli’de yapılacak Voleybol Bölge Müsabakalarında da Aydın’ı gururla temsil edeceğini söyledi.

img-20170210-wa0021.jpg

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 13:20
banner218