banner339
banner313

Abdurrahman Öz: Herkes Nazilli’de başkan adayı olabilir

AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, partinin vizyonunu ve misyonunu benimsemiş herkesin Nazilli İlçe Teşkilat Başkanlığına aday olabileceğini söyledi.

Abdurrahman Öz: Herkes Nazilli’de başkan adayı olabilir
banner475

AK Parti Genel Merkezi tarafından şok bir kararla görevden alınan İlçe Teşkilatına, partiye gönül vermiş, Cumhurbaşkanının vizyonunu şiar edinmiş herkesin aday olabileceğini kaydeden Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ak Partili Öz, “Genel Merkezimizin şuanda belirlemiş olduğu bir aday yok. AK Parti İlçe Başkanı olmak isteyen bunu misyon olarak benimseyen Cumhurbaşkanımızın düşüncesini vizyonunu benimseyen her partilimiz, adaylığını ortaya koyabilir. İl Başkanımız ve İl Koordinatörü milletvekilimiz bu yönde çalışmalarını sürdürüyor. Genel Merkezimizin belirlediği isim bizim ilçe başkanımızdır. Biz herkese eşit davranacağız. Arkadaşlarımızın adayım demeleri gerekiyor. Adayların ne kadar çok olması bizim için avantaj” dedi.

İL BAŞKANLIĞI MÜLAKAT YAPACAK

Öte yandan partiye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre bugün saat 13.30’da İl Başkanı Ömer Özmen’in İlçe binasında başkan olmak isteyen isimlere mülakat yapacağı öğrenildi. Bugün yapılacak mülakatın ardından ilçe başkanlığına aday isimler Genel Merkeze rapor edilecek.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 23:41
banner218