Efeler İlçesi Kemer Mahallesi’nde bulunan Uğur Okulları Aydın Kampüsü’nde gerçekleştirilen, Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin, Okul Yöneticileri, ilkokul ve anaokulu öğretmenlerinin katıldığı tanıtım etkinliğine öğrenci velileri de büyük ilgi gösterdi.

UĞUR OKULLARI İLKOKUL VE ANAOKULU ÖĞRETMENLERİ

Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin’in Türkiye’nin 55 ilinde uyguladıkları eğitim sistemleri ve farklılıklarıyla ilgili bir sunum gerçekleştirdiği etkinlikte, Uğur İlkokulu Sınıf Öğretmenleri Kemal Emeksiz, Halil Gültekinoğlu, Hakkı Sapmaz ve İrayda Begüm Bay, Uğur Anaokulu Öğretmenleri Özgür Ceylan, Serpil Sabancı, Fatma Yılmaz, Pınar Dursun ve Kübra Güzey velilere tanıtıldı.

Nazilli’de Erdoğan coşkusu meydanlara sığmadı Nazilli’de Erdoğan coşkusu meydanlara sığmadı

Öğrenciler bahçede keyifli vakit geçirirken, veliler de Uğur İlkokulu ve Anaokulu öğretmenleriyle tanışma ve sohbet etme fırsatı buldu.

Uğur Okulları tanıtım toplantısı (5)Uğur Okulları tanıtım toplantısı (2)Uğur Okulları tanıtım toplantısı (1)Uğur Okulları tanıtım toplantısı (7)Uğur Okulları tanıtım toplantısı (8)Uğur Okulları tanıtım toplantısı (6)