Efeler'de belediye ekiplerinin dikkati, yaşlı kadını kurtardı Efeler'de belediye ekiplerinin dikkati, yaşlı kadını kurtardı

HALKIN HASSASİYETLERİNE DUYARLI BİR YÖNETİM İSTİYORUZ 
Aydın Tabip Odası seçimlerine iki listenin katıldığını ifade eden Osman Nuri Aydın “Hekimlerimizin teveccühü ile yeniden seçildik. Tüm kurullarda, tüm liste olarak kazandık. Başta tüm hekimlerimize teşekkür ediyoruz. Aydın Tabip Odası olarak kendimize ve hekim arkadaşlarımıza çeki düzen vermeyi öncelik addediyoruz. Tabip Odaları, Türk Tabipler Birliğinin illerdeki temsilcilikleri. Tabii Türk Tabipler Birliği denilince maalesef son yıllarda iki talihsiz demeç biz hekimleri  ve Tabip Odalarını zor durumda bıraktı. Bundan sonrada hekimlerin ve halkımızın hassasiyetlerine duyarlı davranacak bir yönetim seçilmesi için Aydın Tabip Odası olarak görevimizi  yerine getireceğiz. Delege arkadaşlarımız oy kullanacak. Bu dönemde çok daha sendikalarla, Üniversiteler ile, Devlet Hastanelerinden, aile hekimlerinden tüm hekimleri kapsayan bir yönetim oluşturduk. İnşallah bundan sonraki yönetimlerde böyle olacak” dedi.
MERKEZDE BULUNAN HASTANELER HTİSAS HASTANELERİ OLABİLİR
Aydın Şehir Hastanesinin Aydın için önemli bir değer  olduğunu ifade eden Osman Nuri Aydın “Aydın Şehir Hastanesinin açılmasının ardından kent merkezindeki hastanelerin Onkoloji, Kardiyoloji ve Fizik tedavi gibi alanlarda ihtisas hastaneleri haline getirilmesinin faydalı olacağı görüşünde olduğunu” ifade etti.

Edc2163D 70D4 45Ba 864F A07793Aea54C

Editör: Murat ALPDOĞAN