banner339
banner274

Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Bekir kuvvet Erim Gümüşköy'ü ziyaret etti

“Bizler, bu topraklarda fitne ekenlere karşı sevgi dikmeye devam edeceğiz”

Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Bekir kuvvet Erim Gümüşköy'ü ziyaret etti
banner475

Gümüşköy ziyaretinde konuşan Erim,” Ben siyaseti bir dava olarak görüyorum. Ben milletvekili olurum ancak milletim için ve Aydın için olurum. Biz insanı düşünen ve insana hizmeti öncelik edinen bir partinin, bir davanın mensuplarıyız. Biz bir ve beraber olmaya her zaman devam edeceğiz. Biz birlik beraberliğimizi hep sevgi üzerine kurduk. Sevgi ektik gönüllerimize. Bugün de onun karşılığı alıyoruz.

 

Atalarımız ne güzel söylemiş “Ne ekersen onu biçersin” diye. Bakın burası Gümüşköy. Burada 1993 yılında sera kurarak çiçekçilik için önemli adımlar attık. Sonrasında bu zamana kadar çiçek üretimi devam etmiş. Ve şuan ellerimde görmüş olduğunuz çiçekler o ektiğimiz tohumların neticesi.

Bugün Aydın’ımızın her köşesini dolaşıyoruz, çok şükür her yerde sevgi ile muhabbet ile karşılaşıyoruz. Bunun tek bir sebebi var. Gönüllere ektiğimiz sevgi tohumları bugün çiçek olup bizleri karşılamakta.

 

Biliyorsunuz Ak Parti demek hizmet demek, Ak Parti demek milletin yanında olmak demektir. Bu misyonla çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde bu çalışmalarımızın meyvelerini alıp, durmak yok devam diyeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 13:25
banner218