Aydın Barosu, çocuklar ve evcil hayvanlar için balkon ve pencere koruma filesi uygulamaları hizmeti veren Egefe Mühendislik Endüstriyel Hizmetler firması ile indirim protokolü imzaladı.

Doğanbey, tarihi dokusu ile ziyaretçilerini mest ediyor Doğanbey, tarihi dokusu ile ziyaretçilerini mest ediyor

Aydın Barosu Başkanı Avukat Anıl Yetişkin ve Egefe Mühendislik Endüstriyel Hizmetler firması sahibi Makine Mühendisi Engin Kocaman tarafından imzalanan protokolle, Aydın Barosu avukatları,  stajyerler, baro personeli ve birinci derece yakınları Egefe Mühendislik tarafından sağlanan çocuklar ve evcil hayvanlar için balkon ve pencere koruma filesi hizmetinde uygulanan fiyat listesi üzerinden yüzde 15 indirimli yararlanabilecekler.
Aydın Barosu Başkanı Avukat Anıl Yetişkin, güvenlik filesinin önemine dikkat çekerken, protokolün hayırlı olmasını diledi.

“ÇOCUKLAR VE EVCİL HAYVANLAR İÇİN KORUMA FİLESİNİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK”
Egefe Mühendislik Endüstriyel Hizmetler firması sahibi Makine Mühendisi Engin Kocaman ise, son yıllarda Aydın genelinde çok sayıda ailenin evlerinde balkon ve pencere koruma filesi kullanmaya başladığını belirtirken, “Koruma filesinin uygulandığı her alanda önemi son yıllarda daha iyi anlaşılıyor. Egefe Mühendislik olarak balkon ve pencerelerin yanı sıra inşaatlarda, apartman ve okullarda merdiven boşluklarında, havuzlarda koruma filesi uygulamaları yapıyoruz. Çocuklarımızın ve evcil hayvanlarımızın güvenliği için koruma filesinin önemi çok büyük. Bu konuda Aydın Barosu ile imzaladığımız protokol hayırlı olsun” dedi.
Koruma Filesi (1)-1Koruma Filesi (1)Baro - Egefe (2)Baro - Egefe (1)Koruma Filesi (4)Koruma Filesi (3)Koruma Filesi (2)