Söke’de 20 yıl çalıştığı kurumun binasının yıkımını hüzünle izledi Söke’de 20 yıl çalıştığı kurumun binasının yıkımını hüzünle izledi

Spor kamuoyuna yansıyan iddialara göre Demircispor Kulübü Asbaşkanı Alper Mert, Umurluspor’dan transfer etmek istediği bir futbolcu için, Umurluspor yöneticisi İsmail Savran ile irtibata geçti. Umurluspor yöneticisi İsmail Savran önce bu transfere onay vermedi.

Daha sonra Demircispor Asbaşkanı Alper Mert’i telefonla arayan, Umurluspor yöneticisi İsmail Savran 3 bin TL karşılığında transfere olur dediği, karşılıklı yapılan görüşmenin ardından İsmail Savran tarafından gönderilen banka hesabına 3 bin TL yatırıldığı ortaya çıktı.

Gönderilen hesap numarasının Umurluspor da oynayan bir futbolcuya ait olduğunun ortaya çıkmasının ardından, Umurluspor Başkanı Tevfik Berberoğlu ve yöneticilerin bu transferden habersiz bir şekilde yapıldığı, atılan imzanın da sahte imza olduğunu belirtmesi gündeme bomba gibi düştü.

Aydın’da amatör spor kulüplerinin konuştuğu usulsüz transfer iddiası sonrası, yetkililerin sorumlular hakkında harekete geçip geçmeyeceği merak ediliyor.

umurluspor dekont1