• BIST 108.508
 • Altın 153,730
 • Dolar 3,8505
 • Euro 4,5205

  Atv'de 6 yeni dizi başlıyor!

  08.06.2009 22:15
  Dizilerin kanalı atv, yaz ekranında 6 yeni yerli diziyi izleyicileriyle buluşturacak.
  Atvde 6 yeni dizi başlıyor!
  Atv'de 6 yeni dizi başlıyor! Atv'de 6 yeni dizi başlıyor! Atv'de 6 yeni dizi başlıyor!

  Unutulmaz aşklar, sıcacık ve eğlenceli hikayeler, yaz ekranını şenlendirecek. İşte bunaltıcı yaz gecelerini serinletecek diziler: 'Unutulmaz', 'Yalancısın Sen', 'Kız Kaçıran', 'Es-Es Kampus', 'Aile Saadeti' ve 'Elmalarla Armutlar'
  Erkekler neden nikahtan korkar?
  'Yalancısın Sen', keyifli bir duygusal komedi... Çekimleri Kuzguncuk'ta gerçekleştirilen dizinin hikayesi, değerlerini hâlâ kaybetmemiş, birbirine sıkı sıkıya bağlı insanlardan oluşan, sıcak komşuluk ilişkilerinin bulunduğu bir mahallede geçiyor. Yapımın baş kahramanları ise yakışıklı boşanma avukatı Ömer ile iki çocuklu dul Nazan. Konusuna gelince... Ömer yakışıklı, gününü gün eden, çapkın bir gençtir. Anne ve babası artık Ömer'in mürüvvetini görmek istemektedir. Ömer'in haberi olmadan kafalarına göre gelin adayları bulup, oğullarını her seferinde komik duruma düşürdükleri randevular ayarlarlar. Bu durum Ömer'in canına tak eder. Öte yandan Ömer genç, güzel iki çocuklu dul bir kadın olan Banu'yla tanışır. Acil paraya ihtiyacı olan Banu'ya "Benimle evlenecekmiş gibi yap ve nikah günü geldiğinde ortadan kaybol!" der. Böylece "Çok sevdim ama nikah masasında terk edildim, bir daha evlenmeye cesaret edemem" diyerek ailesinin evlilik ısrarlarına son verecektir. Olaylar aynen Ömer'in planladığı gibi gelişir. Ömer'in yıkıldığını düşünen ve kendine zarar vereceğinden korkan anne-babası oğullarını sık sık ziyarete gelir ve bir gün kaçınılmaz olarak Ömer ile karşılıklı aynı sokakta oturan Banu'yu görür. İşte hikaye de bundan sonra başlar... Yayın dönemi haziran..

  Yalancıssın Sen
  Künye
  Yapım: Doku Film
  Yapımcı: Hüseyin Özden
  Senaryo: Gül Abus Semerci
  Genel Yönetmen: Metin Günay
  Oyuncular: Feride Çetin, Serkan Kuru, Gül Onat, İsmail İncekara, Aydoğan Temel, Göktuğ, Alpyaşar, Karina Selin Gükrer, Bertan Ceylan

  * * *
  Ne zaman evleneceksin? Ne zaman anne olacaksın?
  'Elmalarla Armutlar'... 30 yaşına girmiş ama hâlâ evlenememiş Zeliş'in 'evde kalma' sendromunu anlatan dizi, izleyicileri kahkahalara boğacak. 30 yaşına basan Zeliş, İngilizce eğitim veren bir koleji bitirdikten sonra hukuk fakültesine girerek avukat olmuş, iyi arkadaşlar, sıkı dostlar edinmiştir. Henüz ortaokuldayken tanıştığı Hande ve Ceyda'yla bağını hiç koparmadan bugünlere kadar gelmiştir. Bir evlilik terapisti olan Serdar'la son üç senedir devam eden mutlu bir birlikteliği vardır. Serdar evlenmekten ve evliliğin getireceği sorumluluklardan deli gibi korkar. İlişkilerinin en başında Zeliş'e evliliğe sıcak bakmadığını açıkça söylemiştir. Zeliş, daha önce "Ne zaman evleneceksin?" ya da "Ne zaman anne olacaksın?" gibi sorulara verebileceği "Büyüyünce!" gibi çok iyi bir cevabı varken, 30 yaşına basmasıyla bu cevabı kaybettiğini anlar. Çünkü artık büyümüştür. İçini müthiş bir geç kalmışlık duygusu kaplar. Buna ister 30 yaş sendromu, ister Satürn geçişi, ister mahalle baskısı diyelim, Zeliş evliliğin geleneksel olarak kadınlara sunulmuş tek gelecek olduğunun farkına varır. Yayın dönemi ağustos.

  Elmalarla Armutlar
  Künye
  Yapım: Filmfabrik İstanbul
  Yapımcı: Serkan Acar
  Senaryo: Arzu Birol
  Yönetmen: Emre Kabakuşak
  Oyuncular: Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel, Gülden Avşaroğlu, Metin Coşkun, Şebnem Dilligil, Nadir Sarıbacak, Şener Kökkaya, Erman Okay

  * * *
  İki kardeş aynı adama aşık olursa
  'Unutulmaz' dizisi iki kız kardeşin birbirlerinden habersiz aynı adama duydukları aşkı ve bu aşk üçgeninin doğuracağı acıları anlatıyor. Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar... Romantik birkaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun'un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda'yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun'un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar. Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun'dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır. Yayın dönemi haziran.

  Unutulmaz
  Künye
  Yapımcı: Ahmet Bayram
  Yönetmen: Ersoy Güler
  Oyuncular: Serhan Yavaş, Özlem Yılmaz, Sinem Öztufan, Deniz Gökçer, Fikret Hakan

  * * *
  Hacıhüsrev'li gencin hayat mücadelesi
  'Es-Es Kampus', sıkı ve sert bir gençlik dizisi... Konusu şöyle: Uras sabıkalı bir gençtir. En kötü anında tesadüf eseri tanıştığı Işık Hoca sayesinde yeni bir başlangıç yapmak ister ve üniversiteye kaydolur. Yeni hayat, yeni şehir, yeni arkadaşlar, kampus hayatı, okul masrafları için çalışmak... Hele bir de aşık olursa... Ama hapisten kaçan ağabeyi Tercan, izini bulur ve geçmişi yine Ufuk'un yakasına yapışır.

  Es-Es kampus
  Künye
  Yapım: Tim's,
  Yapımcı: Timur Savcı,
  Senaryo: Barkın Şenüren,
  Yönetmen: Bahadır İnce... Yayın dönemi temmuz.

  * * *
  Bir asır öncesine nostaljik yolculuk
  'Aile Saadeti' izleyenleri yüz yıl öncesinin İstanbul'una nostaljik bir yolculuğa çıkaracak... Selim Paşa cepheden cepheye koşarken ailesinin yaşadığı konakta işler çığırından çıkmış, borç harç gırtlağı aşmıştır. Bir gün Selim Paşa cepheden döner. Gözleri görmüyordur. Ailesi rahat bir nefes alır ama Paşa'nın gözleri açılınca olanlar olur.

  Aile sadeti
  Künye
  Yapım: Fabrika Yapım,
  Yapımcı: Nezihe Dikilitaş,
  Senaryo: Alper Erze... Yayın dönemi ağustos.

  * * *
  Kızancıklar aşka gelince
  'Kız Kaçıran'; Trakyalı fakir oğlanların, Trakyalı zengin kızlara abayı yakmaları ve onları kaçırmaya karar vermeleri üzerine kaleme alınmış eğlenceli bir gençlik ve aile komedisi. Hikayedeki imkansız aşkların sebebi ise babalar. Fakir oğlanların babası ile zengin kızların babası iki eski dost aslında ama yıllar önce ortak aldıkları bir piyango bileti aralarını bozmuş. Behçet, Kamil'i uyutup bilete çıkan ikramiyeye tek başına konmuş. O günden sonra Behçet almış başını yürümüş. Kamil ise belediye bandosunda ve düğünlerde müzik yapan alkolik bir çalgıcı olarak sürünmüş. Ve Kamil'in oğulları Behçet'in kızlarına abayı yakınca, işler karışır. Babalar aşklara engel olur ama oğlanlar kızları kaçırmaya karar verir... Yayın dönemi haziran.

  Kız kaçıran
  Künye
  Yapım: Sinetel
  Yapımcı: İbrahim Merdoğlu
  Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan
  Senaryo: Baykut Badem-Filiz Ekinci
  Oyuncular: Barış Hayta, Pınar Aydın, Sümer Tilmaç, Lemi Filozof, Halil İbrahim Kalaycıoğlu

  Diğer Haberler
 • Şimşek: Bitcoin, lale çılgınlığını geçti, uzak durun13 Aralık 2017 Çarşamba 13:22
 • Para kazanmak isteyen peşine düştü! Türkiye'den hamle geldi13 Aralık 2017 Çarşamba 12:06
 • Aracıyla seyir halindeyken intihar etti13 Aralık 2017 Çarşamba 11:37
 • Benzine bir zam daha13 Aralık 2017 Çarşamba 11:30
 • Özel hastanede kayıt dışı personel cezası 10 kat arttı13 Aralık 2017 Çarşamba 10:40
 • Altın fiyatları ne durumda? Çeyrek altın...13 Aralık 2017 Çarşamba 10:36
 • Doğalgaz faturasını düşürmenin yolları13 Aralık 2017 Çarşamba 10:30
 • Milli Tren için 19 mühendis aranıyor13 Aralık 2017 Çarşamba 10:01
 • Taşerona kadro için tarih belli mi?13 Aralık 2017 Çarşamba 09:51
 • Prim borçları için 26 Aralık uyarısı13 Aralık 2017 Çarşamba 09:46
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim