GTA 6 oynarken aynı zamanda para da kazanacaksınız! GTA 6 oynarken aynı zamanda para da kazanacaksınız!

Asus, bütçe dostu Chromebook serisini güncelledi. Bu yeni dizüstü bilgisayarlar özellikle eğitim amaçlı kullanım için tasarlandı ve Intel Alder Lake N işlemcilerine dayanıyor. Yeni Chromebook serisi CR11 ve CR11 Flip modellerini içeriyor.

Tayvan merkezli bilgisayar üreticisi Asus'un yeni Chromebook modelleri 11,6 inç HD ekranlarla donatılmış. CR11 (CR1102C) Intel N200 işlemci ile 8GB RAM ve 128GB eMMC depolama ile birleştirilmiş. Chromebook CR11 Flip (CR1102F) dokunmatik destekli, ayarlanabilir bir stilus ve 360 derece menteşeli bir flip modeldir. Her iki dizüstü bilgisayar da, kauçuk tamponlarla desteklenen sağlam bir yapı, dökülmelere dayanıklı klavye, MIL-STD-810H test edilmiş düşmeye dayanıklı ve şok emici bir tasarım ile birlikte gelir.

Asus bütçe dostu Chromebook modellerine iki yeni bilgisayar modeli daha ekledi

Yeni dizüstü bilgisayarlar, IT profesyonelleri için taşınabilir bir seçenek olarak da tasarlandı ve Asus, dokunmatik yüzeyler, ekranlar ve klavyeler gibi bileşenlerin dakikalar içinde değiştirilmesini kolaylaştıran modüler bir tasarım sunuyor. Asus Chromebook CR11 CR11 Flip, USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktaları ve USB 3.2 Gen 1 Type-A bağlantı noktaları, 3,5 mm kulaklık jakı ve microSD kart yuvasıyla birlikte geliyor. Diğer önemli özellikleri arasında, WiFi 6, Bluetooth 5.1, 50Wh pil ve 45W USB Type-C adaptör bulunur.

Her iki model de, gizlilik perdesi ile donatılmış 720p bir web kamerasına sahiptir. CR11 Flip modeli, klavyenin üzerindeki 8 megapiksellik bir kamera da sunar. Bu sayede 360 derece menteşe sayesinde klavyeyi çevirdiğinizde bir tablet gibi videolar veya fotoğraflar çekebilirsiniz.