Galatasaray ve A Milli Takım'ın eski futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, moda yarışmasında jüri oldu. İşte Aslıhan Doğan Turan'ın yeni yarışması ve partneri...

2018 yılında Arda Turan ile nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan, aynı yıl Hamza Arda'yı, 2020'de Asil Aslan'ı kucağına aldı.

Vaktinin büyük bölümünü çocuklarına ayıran sosyetik güzel, bir televizyon projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

MODA YARIŞMASINDA JÜRİ OLDU

Lüks alışverişleriyle magazin gündeminden düşmeyeni Instagram hesabının yanı sıra YouTube kanalında da günlük yaşantısını takipçileriyle paylaşan Doğan, moda yarışmasında jüri üyeliği yapacak. Turan'a, 'Stil İkonu' adlı yarışmada Hakan Akkaya eşlik edecek.

340 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yarışmanın afişini paylaşan Aslıhan Doğan, "Hakan Akkaya ile birlikte jüri koltuğunda oturacağımız, stillerin zorlu mücadelesini birlikte değerlendireceğimiz Stil İkonu programımız çok yakında başlıyor" notunu düştü. Turan'ın paylaşımına yorum yapan isimlerden biri de Arda Turan oldu.

'HAYIRLI OLSUN KARICIĞIM'

Eski milli futbolcu, kalp emojisiyle birlikte "Hayırlı olsun karıcığım" mesajını yazdı.

Binlerce beğeni alan gönderiye; Eda Ece, Seda Sayan, Hakan Akkaya, Selin İmer, Okan Turan, Selin Ciğerci ve Ela Yörüklü gibi ünlü isimlerden de tebrik yorumu geldi.