• BIST 107.921
 • Altın 153,999
 • Dolar 3,8353
 • Euro 4,5054

  ASİAD'ın konuğu oldular

  20.10.2008 18:50
  Aydın Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD), İstanbul’dan gelen işadamlarını AYSO Restoran’ta ağırladı.
  ASİADın konuğu oldular
  ASİAD'ın konuğu oldular ASİAD'ın konuğu oldular ASİAD'ın konuğu oldular

  Aydın Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD), İstanbul"dan gelen işadamlarını AYSO Restoran"ta ağırladı. Bahçelievler İşadamları Derneği (BİŞAD) üyeleri Aydınlı işadamları ile yemekli gecede kaynaştı.
  ASİAD tarafından BİŞAD üyeleri onuruna verilen yemeğe Vali Mustafa Malay, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prf. Dr. İzzet Er, İl Müftüsü Hıdır Bayrak, BiŞAD Başkan Yardımcısı Erkan Kurtuluş ve üyeleri ile ASİAD Başkanı Çetin Dokuzlu ve üyeleri katıldı.
  Yemekte konuşan Vali Mustafa Malay, işadamlarının aralarındaki istişarenin önemine dikkat çekerek; “işadamları birbiriyle bilgi alışverişinde bulunurlarsa, birbirileriyle dostlukları sağlam olur. Bu da ticaretlerine yansır. Birlikten kuvvet doğar. Türk işadamları güçlerini birleştirerek daha başarılı işlere imza atacaklarına inancım tamdır” dedi. Konuşmasında her işte olduğu gibi ticarette de helal kazancın önemine değinen Vali Mustafa Malay, dürüst çalışanların her zaman sonuca ulaşacağını da sözlerine ekledi.
  Amaçlarının ASİAD"a üye işadamları ile diğer dernek üyeleri arasındaki dostluk ve ticari bağlantıların gelişmesini sağlamak olduğunu kaydeden ASİAD Başkanı Çetin Dokuzu “Globalleşen dünyada ticaretteki başarı, teknolojik imkanları kullanmanın yanında kişilerin birbirini tanıyıp güven ortamı oluşturmaktan geçiyor. Yeni ticari açılımlar yapmanın en iyi yolu da bu tür toplantılara katılmaktan geçer” dedi.
  Yemekten sonra AYSO toplantı salonuna her iki ilin işadamları tanışıp karşılıklı hediyeleştiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim