• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Armağan'ın küstüğü an

  30.09.2008 12:10
  Sevim Emre’nin, Armağan Çağlayan’a “Neden o kadar yükleniyorsunuz” demesi üzerine Çağlayan, “Siz çok biliyorsanız, o zaman yer değiştirelim” diye yanıt verdi
  Armağanın küstüğü an
  Armağan'ın küstüğü an Armağan'ın küstüğü an Armağan'ın küstüğü an

  Jüri koltuğunda oturan Bülent Ersoy, bu hafta kıyafet ve takıda turkuaz rengini seçmişti. Turkuaz taş ve beyaz telkâriden oluşan kolyesi ile etrafı pırlantalarla kaplı büyük bir turkuaz taşlı yüzüğü dikkat çekiciydi.
  Star TV"de yayınlanan Popstar Alaturka, her hafta yarışmacılardan çok jüri üyeleriyle ekranlara damgasını vuruyor. Orhan Gencebay, Ebru Gündeş, Bülent Ersoy ve Armağan Çağlayan"ın jüri üyesi olduğu programda bu haftada tartışmalara bir yenisi eklendi. Yarışmacıların canlı performanslarından sonra Armağan Çağlayan"ın yarışmacıları eleştirmesine Orhan Gencebay"ın hayat arakadaşı Sevim Emre tepki gösterdi.
  Sevim Emre"nin, “Çok güzel şarkı söylüyor. Neden o kadar yarışmacılara yükleniyorsun” sözlerine karşı Armağan Çağlayan, “O zaman yer değiştirelim. Ben seyirci koltuğunda siz de jüri koltuğunda oturun” diyerek karşılık vermesi ortamın gerilmesine neden oldu.

  Barış isteğini kabul etmedi
  Bunun üzerine tartışmanın arasına Orhan Gencebay girerek, “Jüri haklı. Jürinin işine karışma. Dışardan müdahale etmeyelim. Ama ben senden yine özür dilerim” diyerek hayat arakadaşı Sevim Emre"yi yatıştırdı. Programın reklam arasında ise Gencebay, Sevim Emre ile Armağan Çağlayan"ı barıştırmak istedi. Ancak Armağan Çağlayan bu isteği kabul etmedi.

  Milliyet

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim