Netflix'in Gizli Cadılar Bayramı filmlerini ve dizilerini bulmak için kategori kodları Netflix'in Gizli Cadılar Bayramı filmlerini ve dizilerini bulmak için kategori kodları
2 kişilik oyun kategorisinde bulunan oyunlar, uzun zamandan bu yana ülkemizde en çok tercih edilen oyunlar arasında bulunuyor. Birlikte güzel vakit geçirmek isteyen kişilerin yapabilecekleri en eğlenceli aktivitelerden bir tanesi elbette oyun oynamak. Dijital yaşamın aktif olmasıyla birlikte internette yer alan oyunların tercih edilmesinde yüksek oranda bir artış olduğu gözlemlenmiştir. İster yan yana olunsun ister olunmasın, oyun severlerin birlikte eş zamanlı olarak oynayabilecekleri pek çok farklı oyun bulunuyor. Arkadaşlarıyla beraber günün hangi vakti olursa olsun keyifli biçimde mücadele etmek isteyen kişiler, diledikleri zaman yüksek kalitede oyun keyfi yaşayabilir.

Ateş ve Su Oynayın

Ateş ve Su tüm dünyada en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. 2 Kişilik Oyun kategorisi içerisinde bulunan ateş ve su oyunu aynı zamanda mücadele de içermektedir. Oyun içerisinde arkadaşıyla beraber eş zamanlı olarak ilerlemesi gereken oyuncuların, birbirlerine koordineli biçimde oyunun sonuna ulaşmaları gerekir. Ateş olmayı tercih eden oyuncuların, oyun içerisinde bulunan sulak alanlardan dikkatle geçmeleri ve sulak alana düşmemeleri gerekir. Aynı şekilde, su olmayı tercih eden oyuncuların da ateş bulunan bölgeye düşmemeleri ve başarılı bir biçimde o alanı geçmeleri beklenir. Bunun yanı sıra oyunun oynanış biçimine de değinilecek olursa, bilgisayar üzerinde bulunan klavyenin yönlendirme tuşları kullanılarak karakterleri hareket ettirebilmek mümkündür. Ateş ve su oyunu dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olmasının yanı sıra oyunu tıpkı bir hikaye serisi gibi devam ettirir. Ateş ve Su oyun severleri, oyun her bittiğinde yeni bir serisi ile karşılaşıyor ve oyun keyfini kesintisiz kılıyor.

Neşeli Dondurmalar ile Eğlenin

Neşeli Dondurmalar ülkemizde ve dünyada sevilerek oynanan oyunlar bir tanesidir. Bu oyun 2 kişilik oyunlar kategorisinde bulunsa da aynı zamanda tek kişi ile de oynamak mümkündür. Günümüzün en çok tercih edilen eğlence aktivitesi oyunlar, artık eş zamanlı olarak arkadaşlarla da oynanabiliyor. Bu da oyunu aynı zamanda bir sosyal aktivite de yapıyor. Neşeli oyunların ana karakteri oyun adından da anlaşılabileceği üzere bir dondurmadır. Oyuncular kendilerine en uygun dondurmayı seçerler ve sonrasında seçtikleri bu dondurma ile kısa süreli bir yolculuğa çıkarlar. Oyun içerisinde çıkılan bu yolculukta, oyuncunun toplaması istenen meyveleri toplaması gerekir. Bunun için klavyede bulunan sağ, sol, yukarı ve aşağı tuşlarını kullanması yeterli olacaktır. Tüm meyveler toplandıktan sonra oyuncular başarı ile bir sonraki seviyeye geçerler. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunur. Bu da oyun esnasında aynı zamanda dondurmayı yemeye çalışan bir karakterin bulunduğudur. Oyuncular meyveleri toplarken, bu karaktere de dokunmadan meyveleri toplamalıdır. İki kişi ile oynanması tercih edildiğinde, oyunculardan yalnızca bir tanesi bile kötü karaktere değse oyun sonlanır.