Survivor 2023 yarışması izleyiciler tarafından adeta iple çekiliyor. Türk televizyon tarihinin en çok reyting alan programı olan Survivor, aynı zamanda da dünyanın en zor yarışması olma özelliğine sahip. Yani en azından programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’nın iddiası bu yönde. Tabii bu yarışmada yer alacak olan isimler de programın reytingi açısından hayli önemli. Dolayısıyla Acun Ilıcalı, Survivor 2023 için de iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapıyor. Henüz kadro belli olmasa da yavaş yavaş bazı isimlerle anlaşmalar sağlanıyor. İşte bunlardan biri de Arda Kural.

Valilikten açıklama! Okullar Pazartesi günü tatil edildi! Valilikten açıklama! Okullar Pazartesi günü tatil edildi!

Arda Kural Lise Defteri, Yedi Numara, Emret Komutanım gibi yapımlar sayesinde tanındı. Ekranlarda çok uzun süre kalmamasına rağmen yakışıklılığı ile Türk televizyon tarihine damga vurmayı başaran Kural, ünlü aktör Leonardo Dicaprio’ya benzetiliyordu. Kariyerinin zirve yapacağı düşünülürken zor zamanlar geçiren ve yaşadığı psikolojik bunalımla beraber ekranlardan da uzaklaşan Kural, 2020 yılında Tutunamayanlar dizisi ile ekranlara geri dönmüştü. Ünlü oyuncunun şimdiki durağı ise iddialara göre Survivor. Programın Fenomenler takımında yer alması beklenen Arda Kural’ın Acun Ilıcalı’nın ısrarlarını kıramadığı ifade ediliyor.

Peki Survivor 2023 kadrosunda başka hangi isimler yer alacak? Şimdilik bu sorunun kesin bir yanıtı yok ancak yine de bazı tahminler var. Ortaya atılan iddialar, yarışmada daha önce de yer alan ve bulundukları döneme damga vuran Semih Öztürk, Turabi Çamkıran gibi isimlerin de Survivor 2023’te yarışacağı yönünde. Ayrıca TV8 ekranlarında yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu’nun da kadroya katılması ihtimaller dahilinde. Programın 2023 Şubat gibi yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşması bekleniyor.